fbpx
Naujienos

Pasaulis myli Godzilą – į kino teatrus sugrįžęs legendinis monstras surinko beveik 200 milijonų JAV dolerių, bus tęsinys

Kadras iš filmo „Godzila“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Godzila“
„ACME Film“ archyvas

Kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų kalbant apie visa griaunantį monstrą, pasaulis buvo pasiilgęs Godzilos. Žiūrėti naujojo filmo apie legendinę pabaisą į kino teatrus suplūdo neregėta kinomanų minia. Specialiaisiais efektais ir įspūdingais vaizdais nustebinusi režisieriaus Garetho Edwardso sukurta „Godzila“ (angl. „Godzilla“) JAV kinuose tapo žiūrimiausia savaitgalio juosta. Tūkstantines minias filmas į kino sales atvijo ir Lietuvoje.

Filme „Godzila“ pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Aaronas Tayloras-Johnsonas ir Bryanas Cranstonas, įkūniję tėvą ir sūnų, kurių santykiai šalti, tačiau abu jie priversti imtis veiksmų, kai žmoniją užpuola radiacijos paveikti monstrai. Žinoma, ne ką menkesnis vaidmuo teko ir pačiai Godzilai, kurios pasirodymas buvo itin intriguojantis.

JAV kino teatruose praėjęs penktadienis, pirmoji diena, kai juosta buvo rodoma, sumušė visų 2014-ųjų filmų atidarymo dienų rekordus. Iš viso per savaitgalį vien JAV „Godzila“ uždirbo 93,2 mln. JAV dolerių ir tiesiog į miltus sutrynė artimiausius varžovus. Skaičiuojama, kad visame pasaulyje per savaitgali juosta surinko arti 200 mln. JAV dolerių. Iš viso sukurti G.Edwardso „Godzilą“ kainavo 160 mln. JAV dolerių, tad investicijos jau atsipirko.

Kuriamas tęsinys

Nors kino kompanijų „Warner Bros.“ ir „Legendary Pictures“ ketinimai naujam gyvenimui prikelti legendinę Godzilą iš pradžių šio monstro gerbėjų buvo vertinami skeptiškai, vos pasaulio kino teatrus pasiekusi juosta sukėlė tikrą furorą. Reaguodami į mižinišką sėkmę filmo prodiuseriai paskelbė, jog jau pradėti „Godzilos“ tęsinio darbai, rašo Variety.com. Beje, „Godzila“ dar nepasiekė Kinijos ir savo tėvynės Japonijos, kur bus rodoma birželį.

Pribloškiančių specialiųjų efektų, veiksmo ir nuotykių epas „Godzila“ – jau Lietuvos kino teatruose.

Filmo „Godzila“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"