fbpx
Naujienos

Pasauliui reikia Supermeno: filmas „Žmogus iš plieno“ Amerikoje startavo grandiozine 125 mln. JAV dolerių suma

Kadras iš filmo „Žmogus iš plieno“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Žmogus iš plieno“
„ACME Film“ archyvas

Šį penktadienį Lietuvos kino teatrus pasieksiantis veiksmo ir nuotykių filmas „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man Of Steel“) Amerikoje sumušė birželio mėnesio kino teatrų rekordus. Praėjusią savaitę pradėta rodyti Supermeno istorija sutraukė minias žiūrovų ir per pirmąjį, premjerinį savaitgalį surinko įspūdingą 125 mln. JAV dolerių sumą. Ją papildė ir 71,6 mln. JAV dolerių, surinkti už Amerikos ribų.

Variety.com pranešė, kad ši premjera tapo didžiausia kada nors vykusia birželį Amerikoje. Ankstesnis rekordas priklausė 2007-ųjų filmui „Karibų piratai: pasaulio pakrašty“. Prognozuojama, kad „Žmogus iš plieno“ gali sumušti ir daugiau rekordų, mat už JAV ribų juosta pristatyta kol kas tik Meksikoje, Korėjoje bei Jungtinėje Karalystėje.

Filmas taip pat sulaukė palankių kritikų vertinimų, gali pasigirti aukštu, net 8,2 reitingu Imdb.com, o ši Supermeno istorijos interpretacija jau vadinama geriausia iš visų iki šiol buvusių. Lyginant surinktus pinigus, „Žmogus iš plieno“ kone dukart aplenkė tokius kino hitus apie superherojus kaip 2005-ųjų „Betmenas: Pradžia“ ar 2006-ųjų „Supermenas: Sugrįžimas“. Nurodoma, kad filmą „Žmogus iš plieno“ žiūrėti Amerikoje keliavo įvairaus amžiaus publika, taip pat šeimos.

Filmą „Žmogus iš plieno“, kuris Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 28 dieną, režisavo filmų „300“ bei „Stebėtojų lyga“ kūrėjas Zackas Snyderis. Prie naujojo kino epo gimimo prisidėjo ir juostos prodiuseriu tapęs garsusis „Tamsos riterio“ trilogijos režisierius Christopheris Nolanas. Nenuostabu, kad šių dviejų kino grandų komanda sugebėjo sukurti itin patrauklų produktą. Ką jau kalbėti apie tai, kad dėl meistriško prodiuserių darbo filmas dar prieš pasiekdamas kino teatrus uždirbo net 170 mln. JAV dolerių. Tokią sumą kūrėjai gavo pasirašę partnerystės sutartis su įvairiais prekių ženklais dėl jų produkcijos rodymo filmo metu (angl. product placement).

Penktadienį Lietuvą pasieksiančio filmo „Žmogus iš plieno“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai