fbpx
Naujienos

Pasikvietę „telekinetinių“ sugebėjimų turinčią aktorę filmo „Kerė“ kūrėjai Niujorko kavinės lankytojus išgąsdino iki kaulų smegenų

Kadras iš filmo  „Kerė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Kerė“
„ACME Film“ archyvas

Kaip pasijustumėte, jei greta jūsų kavinėje pasirodytų mergina, turinti antgamtinių gebėjimų? Būtent tokioje situacijoje atsidūrė nieko nenumanantys vienos Niujorko kavinės lankytojai. Pasirodžius keistai viešniai jų akyse vyras pakilo į orą, ėmė judėti ir kristi daiktai, daugelis negalėjo patikėti savo akimis, žmonės neslėpė šoko, nuostabos ir išgąsčio.

Tiesa, paaiškėjo, kad už šio netikėtumo slypi ne magija, o naujojo siaubo trilerio „Kerė“ (angl. „Carrie“) kūrėjai. Būtent jie pasirinko išradingą būdą priminti apie lapkritį į kino teatrus atkeliaujančią naująją siaubo žanro grando Stepheno Kingo 1974-aisiais sukurto to paties pavadinimo romano ekranizaciją.

Netikra siena, kaskadininkai, judantys stalai, krentančios knygos ir daugybė klientų/aktorių – tokių pasiruošimų prirekė ruošiant kavinukę filmo „Kerė“ kūrėjų pokštui. Stebint atsitiktiniams klientams aktoriai suvaidindavo sceną, kuomet vyrukas-kaskadininkas netyčia apipila merginą ir jos daiktus kava. Ši įširsta ir „minties“ galia nubloškia jį į sieną. Po pirmosios „mistinės galios“ bangos mergina nuo savęs tarsi nenoromis nustumia stalus ir kėdes. Galiausiai, tarytum pati pabūgusi savo sugebėjimų, ji ima klykti, tuomet pradeda kristi paveikslai, knygos, o lankytojai šaukiasi Dievo, klykia ir išsigandę bėga lauk.

Kavinėje savo „telekinetinius“ gebėjimus pademonstruojanti mergina primena tokių pat galių turinčią pagrindinę filmo „Kerė“ heroję Kerę Vait. Ją naujajame filme suvaidino jauna ir talentinga aktorė Chloe Grace Moretz, pažįstama iš tokių filmų kaip „Ateini čia arba gausi į dūdą!“, „Nakties šešėliai“, „Kietašikniai“ bei „Įsileisk mane“.

Šiurpą keliančio siaubo trilerio „Kerė“ istorija pasakoja apie niekuo neišsiskiriančią merginą vardu Kerė, kurią bendramoksliai pasirenka savo patyčių taikiniu. Mergina neturi tėvo, o jos motina – tikra religinė fanatikė. Uždaro būdo Kerė kenčia patyčias nuo pat pirmos klasės, tačiau jos gyvenimas pasikeičia, kai ji atranda galinti mintimis judinti daiktus. Merginos kantrybė išsenka, kai išleistuvių vakarą bendramoksliai sumano iš jos žiauriai pasišaipyti. Tuomet ateina metas kentėti Kerės skriaudikams…

Kraupi, keršto ir kraujo trokštanti Kerė į Lietuvos kino teatrus atkeliaus lapkričio 29 dieną. Stebėdami šiurpinantį trilerį suprasite, kad šis S.Kingo romanas neveltui yra viena dažniausiai JAV mokyklose uždraudžiamų knygų.

Filmo kūrėjų akcija:

Naujojo siaubo filmo „Kerė“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai