fbpx
Naujienos

Pasirodė pirmasis paskutiniojo „Ernio“ sagos filmo „Loganas“ anonsas

Filmas „Loganas“
Filmas „Loganas“

Ketvirtadienio rytą kino studija „20th Century Fox“ išleido pirmąjį paskutiniojo „Ernio“ filmo „Loganas“ (Logan, 2017) anonsą. Jame skirtingai nei ankstesniuose filmuose Hugho Jackmano veikėjas jau yra senas, iškankintas ir ligotas.

Anonse matome visiškai pasikeitusį pasaulį nuo pirmųjų mutantų dienų, kur Ernis ieško sau vietos. Keliose kadruose parodyti kūną išvagoję randai parodo apie dingusias savaime kūną gydančias galias. Šalia jo pasirodantis profesorius X – vienas iš nedaugelio išlikusių iksmenų – bando Loganą įtikintį padėti mergaitei, kuri yra „labai panaši“ į jį. Filmas pirmą kartą parodo X-23, arba kaip komiksuose pristatomą Laurą Kinney – mergaitę, klonuotą iš Logano X chromosomų.

Filmą režisuoti buvo patikėta Jamesui Mangolnui, kuris kūrė ir ankstesnįjį filmą „Ernis“ (The Wolverine, 2013). Pagrindinius vaidmenis šalia Hugho Jackmano įkūnys Robertas Stewartas, Boydas Holbrookas, žinomas iš serialo „Narkotikų prekeiviai“ (Narcos, 2015) ir Dafne Keen, suvaidinusi jaunąją mutantę.

„Loganas“ kino teatruose pasirodys 2017 metų kovo 3 dieną.

Anonsas:

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai