fbpx
Kino industrija, Naujienos

Paskelbtas kvietimas teikti filmus konkursui „Ąžuolas 2017“

,,Ąžuolas 2016“
Organz. nuotrauka

Lietuvos kino operatorių asociacija (LAC) kviečia teikti filmus konkursui „Ąžuolas 2017“. Apdovanojimai „Ąžuolas“ ir „Gilė“ skiriami už geriausią kino operatoriaus darbą ir geriausią jaunojo kino operatoriaus darbą lietuviškame kine 2016 metais. 

Konkurse gali dalyvauti lietuviški pilnametražiai bei trumpametražiai vaidybiniai ir dokumentiniai kino filmai, kurių oficiali premjera įvyko 2016 m. Konkursui galima pateikti tik vieną to paties operatoriaus filmuotą darbą. Į „Gilės“ apdovanojimą gali pretenduoti studentų mokomieji ar baigiamieji darbai, sukurti studijų metu arba besimokant pagal studijų programą.

Apdovanojimo tikslas — skatinti kino operatorių kūrybiškumą ir talentą, kelti šios vienos pagrindinių kino profesijų prestižą.

Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmame etape penkių narių žiuri iš pateiktų filmų atrinks ir paskelbs tris „Ąžuolo“ bei „Gilės“ apdovanojimų nominantus. Antrajame — žiuri išrinks laureatus, kuriuos paskelbs apdovanojimų ceremonijoje gegužės 29 d. Kviečiame teikti filmus „Ąžuolo“ bei „Gilės“ konkursui ir prašome pateikti paraišką iki 2017 m. balandžio 15 d.

Paraišką teikia filmo prodiuseris. Priimamos tik elektroniniu būdu užpildytos paraiškos. Paraiškos formą ir filmų pateikimo sąlygas rasite http://lac.lt/.

Komentarai