fbpx
Naujienos

Paskutinėje paskaitoje su Izolda Keidošiūte pokalbiai apie nepriklausomą Amerijos kiną ir erotiką jame

 „Kino vakarai su Izolda“ Organizatorių foto
„Kino vakarai su Izolda“
Organizatorių foto

Gruodžio 19 d.  “Kino vakarai su Izolda” atsisveikina ir visus gero kino mylėtojus kviečia jau į paskutinę paskaitą kino teatre “Pasaka”. Kartu su Izoldos svečiu aktoriumi Stasiu Baltakiu paskaitos dalyviai bandys atsakyti į klausimą, ar nepriklausomame Amerikos kine yra erotikos? Stasio Baltakio ir Izoldos Keidošiūtes pasakojimus papildys tokių režisierių, kaip Steven Soderbergh ar Spike Lee garsiausių filmų ištraukos.

Apie per ilgus metus augančią drąsą vaizduojant aistras kino mene, apie didžiųjų menininkų bandymus atskleisti visą savo personažų jausmų išgyvenimo paletę, gimstančią ar mirštančią meilę, dramatiškus ar net tragiškus išgyvenimus. Apie visa tai ir dar daug įvairių dalykų kalba savo filmuose tiek didieji menininkai, tiek ir amatininkai. Apie garsiausius erotinius filmus, jų istoriją, kaitą, apie jų įtaką gyvenimui, menui, besikeičiančiai tikrovei ir jiems patiems kalbės ciklo „Geismai ir tapatybės kine“ svečias Stasys Baltakis ir kino kritikė Izolda Keidošiūtė

Dviejų valandų trukmės paskaita vyks kino teatro “Pasaka” Pušku Pušku salėje nuo 19 val. Bilietus į paskaitą galima įsigyti kino teatro kasoje arba internetu www.tiketa.lt.

Kino teatro „Pasaka“ informacija

 

Komentarai