fbpx
Naujienos

Paskutinių „Hario Poterio“ dalių kūrėjai į didžiuosius ekranus sugrąžina visiškai kitokią Tarzano istoriją

Kadras iš filmo „Tarzanas: džiunglių legenda“  ACME Film arhyvas
Kadras iš filmo „Tarzanas: džiunglių legenda“
ACME Film arhyvas

Paskutiniųjų keturių „Hario Poterio“ filmų režisierius pristato naują nuotykių epą apie beždžionių surastą ir išaugintą žmonių vaiką Tarzaną. Tiesa, liepos 8-ąją į kino teatrus atkeliaujančiame nuotykių filme „Tarzanas: džiunglių legenda“ bus pasakojama visiškai  kitokia istorija. Kūrėjams pavyko suburti ir įspūdingą žvaigždžių komandą: juostoje pasirodys Samuelis L. Jacksonas, Christophas Waltzas, Alexanderis Skarsgardas bei Margot Robbie.

„Bandėme sukurti netikėtą ir neįprastą scenarijų, nes klasikinę Tarzano istoriją jau žino kiekvienas. Veiksmą perkėlėme į miesto džiungles ir Tarzaną apgyvendinome Londone.  O toliau nutinka įspūdingi dalykai“, – intriguoja režisierius Davidas Yatesas.

Pagrindinė filmo žvaigždė Alexanderis Skarsgardas neslepia, jog šio vaidmens ėmėsi, kad padarytų įspūdį savo tėčiui: „Mano tėtis – didžiulis Tarzano istorijų gerbėjas. Pamenu, kai išsitraukdavome VHS kasetes ir drauge žiūrėdavom nuotykius. Tačiau šiems filmams jau 70 metų, o mūsų istorija – naujoviška ir netikėta. Mano tėčiui ši žinia patiko net labiau, nei man pačiam“.

Tarzano vaidmeniui buvo taip pat svarstomi ir kiti pretendentai. Pasiūlymą gavo „Supermenas“ Henry Cavillas, filmų „Pašėlęs Maksas“ žvaigždė Tomas Hardy, „50 pilkų atspalvių“ turėjęs vaidinti Charlie Hunnamas ir net olimpinis plaukimo čempionas Michaelis Phelpsas. Galiausiai vaidmuo atiteko A. Skarsgardui ir šį kūrėjų pasirinkimą jau teigiamai įvertino kino kritikai.

Filmas „Tarzanas: džiunglių legenda“ pasakos apie gyvenimo džiunglėse etapą palikusį praeityje, ir kartu su mylima gražuole žmona Londone gyvenantį lordą Greistoką. Praėjus keliolikai metų, likimas vis tik jį nuveda atgal į Afrikos džiungles, į Kongą.

Lordas noriai imasi jam paskirtų pareigų ir išvyksta į Afriką, net neįtardamas, kad yra tik menka figūra didžiuliame keršto ir godumo plane, kurio autorius – didikas Leonas Romas, žinomas „Belgo“ pravarde.

Juosta „Tarzanas: džiunglių legenda“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau liepos 8 dieną. Štai jos anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"