fbpx
Comic Con Baltics, Naujienos

Pauzė 2020-iesiems: „Comic Con Baltics“ keliamas į 2021-ųjų pavasarį

Comic Con Baltics
Ievos Budzeikaitės nuotr.

COVID-19 pandemija ir toliau koreguoja didžiųjų šalies, Europos ir pasaulio renginių kalendorių. Šį ketvirtadienį apie didžiausio populiariosios kultūros renginio Baltijos šalyse perkėlimą pranešė ir „Comic Con Baltics“ organizatoriai. Siekiant užtikrinti renginio kokybę ir saugumą, šių metų rugsėjo 19-20 dienomis Vilniuje turėjęs vykti „Comic Con Baltics“ keliamas į 2021-ųjų pavasarį – kovo 27-28 d.

„Atidžiai sekame situaciją visame pasaulyje. Nuolat girdėdami apie stabdomus garsiausius pasaulio renginius, kino bei televizijos projektus ir premjeras, apribotas keliavimo galimybes, skaudančiomis širdimis pauzę 2020-iesiems spaudžiame ir mes. Renginio kokybė ir dalyvių bei lankytojų saugumas – du svarbiausi mūsų kaip organizatorių uždaviniai, o šiandieniniame COVID-19 krizės kontekste šie veiksniai yra sunkiai suvaldomi“, – sako populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics“ organizatorius Tomas Vievesis.

Organizatoriaus teigimu, renginio kokybė yra tiesiogiai susijusi su gerbėjų laukiamų užsienio aktorių, komiksų bei kompiuterinių žaidimų kūrėjų atvykimu į Lietuvą. Net ir po truputį atsiveriant Europos ir pasaulio šalių sienoms, derinti kviestinių žvaigždžių atvykimą išlieka sunkiai įmanoma.

„Mūsų lankytojų ir bendruomenės poreikiai bei norai yra kryptis, kuria vadovaujamės kviečiant kūrėjus ir aktorius atvykti į mūsų šalį. Vis dėlto, šiandien lankytojų noro ir mūsų galimybių nepakanka – derybiniai procesai stringa dėl visas pasaulio šalis apėmusio neapibrėžtumo. Akivaizdu, jog organizuodami renginį rudenį rizikuotumėme renginio turinio kokybe, o taip nuvilti savosios bendruomenės tikrai negalime“, – teigia organizatorius.

Pirmojo aktoriaus pristatymas – dar šią gegužę

Naująja renginio data organizatoriai pasirinko kitų metų pavasarį – kovo 27-28 d. Kaip įprasta, ketvirtąjį kartą iš eilės renginys vyks Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre.

„Nors iki renginio liko dar beveik metai, tačiau organizaciniai darbai vyksta pilnu pajėgumu. Naująją datą pasirinkome ir atsižvelgdami į jau planuojamų kviesti svečių grafikus. Šiuo metu visa mūsų komanda intensyviai dirba, jog vieno iš jų, tikrai visiems puikiai žinomo aktoriaus atvykimą paskelbti galėtumėme jau artimiausiomis dienomis. Tikimės tai padaryti neįprastu, skambiu būdu, ir taip pradžiuginti renginio laukiančią mūsų bendruomenę“, – sako T. Vievesis.

Išankstinius bilietus senąja data jau įsigijusiems lankytojams „Comic Con Baltics“ organizatoriai siunčia žinutę: jei tik galite, saugokite bilietus – su jais ne tik pateksite į 2021 metų renginį, bet ir padėsite jam augti.

„Visiems iki šiol parduotiems išankstiniams bilietams taikyta mažiausia kaina, tad aukščiausią vertę bilietai išlaikys ir 2021-aisiais. Taip pat, pinigai gauti už lankytojų jau įsigytus bilietus yra skiriami aktorių rezervacijai, o dalis rezervacijų jau yra atliktos, tad šiandien kiekvienas išsaugotas lankytojo bilietas mums būtų didžiausia parama ir motyvacija. Stengiamės kaip galime renginį paversti tik dar didesniu ir dar įdomesniu, tad iš anksto nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prie šio tikslo prisidės“, – sako organizatorius.

Ketvirtajame „Comic Con Baltics 2021“ renginyje lankytojų lauks susitikimai su visame pasaulyje žinomais aktoriais ir kūrėjais iš garsiausių kino, televizijos, komiksų projektų, išaugusi kompiuterinių žaidimų ir technologijų pristatymo erdvė, cosplay pasirodymai, naujausių lietuviškų filmų pristatymai, šeimų erdvė ir daug kitų įtraukiančių populiariosios kultūros pramogų.

Komentarai