fbpx
Naujienos

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ belaukiant

Kadras iš filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ „Forum Cinemas“ archyvas
Kadras iš filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ „Forum Cinemas“ archyvas
Kadras iš filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“
„Forum Cinemas“ archyvas

Viešojoje erdvėje iš karto po to atsiradimo ir išpopuliarėjimo daugelis pradėjo kalbėti apie lyčių nelygybę, lyg iki to ji neegzistavo, apie moterų žeminimą (o taip iki to moterys tik aukštinamos buvo), apie seksualinius iškrypimus (Laba diena!). Kas yra tai? „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (Fifty Shades Of Grey) – ir knyga, ir filmas. Netrukus šios trijų dalių sagos pirmoji dalis (kam sunku skaičiuoti?) pasirodys kino teatruose (normalios bobos jau kaip reikalas ruošiasi šiam renginiui). Bet! Pasižiūrėkime, kaip šis seksualus/mazochisitinis/nežinia ar literatūriškai tobulas fenomenas bus sutiktas, išjuoktas ir mylimas.

Ellena Degeneres tikriausiai bus bene vienintelė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ išnaudojusi kaip tik įmanoma. Pirmiausia, ji šią knygą skaitė:

Beje, nemokantiems angliškai ar tiesiog norintiems, kad ausis glostytų Žilvino Trato balsas, prašome:Toliau tęsiame Ellenos ir „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ draugystę. Pasirodo, ši moteris spėjo ir suvaidinti dar nepasirodžiusiame filme (Atsargiai! – APGAULĖ):

Taip pat neseniai paviešinti įrašai su aktoriais, bandančiais atlikti pagrindinių aktorių vaidmenis:

O ši išgalvota reklama pakankamai gerai išaiškina šių knygų esmę. Beje, dar ir ateinančiai motinos dienai tokia dovana turėtų būti gera, nemanote?

O dabar jau surimtėkime. Kai dar nebuvo nei minčių, o gal greičiau dar garsiai nebuvo kalbama apie šios knygos ekranizaciją, vyrų stiliaus žurnalas „GQ“ parėmė tikrai stilingą ir intymų trumpametražį kūrinuką:

Jei dar neatsibodo ir turite laiko, tai galite pasiklausyti, ką apie filmą ir savo vaidmenis pasakoja „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ pagrindiniai aktoriai: Dakota Johnson ir Jamie Dornanas:

Šiaip, jei pastebėjote, tai ne tik pats filmas, bet ir jo muzikinis takelis sulaukia daug dėmesio (kur nesusilauks, kai patys muzikiniai klipai primena „tuos filmus, kurių negalima žiūrėti nesulaukus aštuoniolikos“). Įsijunkite, užsimerkite ir… plekšnokite su botagėliu ką nors, ar tiesiog mylėkite:

Na, ir baigiam (chi chi) su kuo, dėl ko viskas ir vyksta:

Komentarai