fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Penkiasdešimt pilkų atspalvių / Fifty Shades of Grey, 2015

Režisieriaus Samo Tayloro-Woodo filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“  („Fifty Shades of Grey“ ) sukurtas pagal to paties pavadinimo visiems puikiai žinomą E. L. James erotinį romaną (išverstas ir į lietuvių kalbą).

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ pasakoja istoriją apie literatūros studentę Anastasiją, kuri darydama paslaugą savo kambariokei  nueina paimti interviu iš be proto turtingo verslininko Christiano Grey.  Labai greitai mergina suvokia įsimylėjusi šį paslaptingą vyrą. Christianas jai atsako tuo pačiu, tačiau su savo sąlygomis. Jis nori kontroliuoti visą Anos gyvenimą, o jo aistra dažnai būna ir pavojinga.

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizacija ir jos kastingas susilaukė be galo daug žiniasklaidos dėmesio. Į Christiano Grey rolę buvo siūlomi tokie aktoriai kaip kad Garrett Hedlund, Chris Evans,Henry Cavill, Matt Smith, Ryan Gosling, Armie Hammer, Matt Bomer ir Chris Hemsworthto, o į Anastasijos – Emma Watson, Scarlett Johansson, Kat Dennings,Olivia Wilde, Emilia Clarke, Margot Robbie ir Jennifer Lawrence. Vėliau buvo paskelbta, jog Christianą vaidins Charlie Hunnamas, tačiau pastarasis dėl įtempto grafiko vaidmens atsisakė.

Režisierius: Sam Taylor-Wood

Filme vaidina – Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Max Martini ir kt.

Pasaulinė premjera – 2015 metų vasario 11 d.

Premjera Lietuvoje

Žanras – drama, romantinis

Komentarai