fbpx
Naujienos

Penkios aktorės, kurias stebėti turėtumėte pradėti jau šiandien

Holivudo žvaigždžių kalvėje kone kasdien įsižiebiant naujai žvaigždei, tampančiai geidžiamiausia filmavimo aikštelės viešnia, dalinamės penketuku aktorių, kurias stebėti turėtumėte pradėti dar šiandien. Jaunos, gražios ir velniškai talentingos moterys užtikrintai kopia karjeros laiptais, vieną po kito žiūrovams pristatydamos intriguojančius projektus ir versdamos įsiminti jų pavardes – tikėtina, jog po keleto metų būtent šis penketukas varžysis dėl geidžiamiausių kino pramonės apdovanojimų.

Kadras iš filmo „Įtūžęs“

CAREN PISTORIUS

Kur galėjote ją pamatyti: filmuose „Pirmyn į Vakarus“, „Švyturys tarp dviejų vandenynų“, „Mirtingos mašinos“

Kur netrukus išvysite: veiksmo trileryje „Įtūžęs“

Pietų Afrikos Respublikoje gimusi ir Naujojoje Zelandijoje užaugusi Caren Pistorius vaidinti pradėjo dar mokykloje. Nepaisant to, kad vaidyba merginai puikiai sekėsi, Caren nusprendė įgyti kitą specialybę, tad studijavo dizainą bei gilinosi į animacijos ir iliustracijos užkulisius. Pomėgiui vaidinti niekur nedingus, laisvalaikį mergina ėmė leisti vaidindama tetaro scenoje, kurioje ir buvo pastebėta talentų medžiotojų. Karjerą kino industrijoje C. Pistorius pradėjo atlikdama nedidelius, tačiau ryškius vaidmenis televizijos laidose ir serialuose, kurie ir atvedė ją į didįjį kiną. Ryškiausia karjeros pradžia tapo jos pasirodymai filmuose „Pirmyn į Vakarus“ ir „Švyturys tarp dviejų vandenynų“, kuriuose vaidino drauge su aktoriumi Michael Fassbender bei fantastinis veiksmo filmas „Mirtingos mašinos“, prodiusuotas paties Peter Jackson.

Liepos 31-ąją žiūrovai C. Pistorius išvys įtempto siužeto trileryje „Įtūžęs“ (angl. „Unhinged“), kuriame drauge su „gladiatoriumi“ Russell Crowe moteris atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Pagyrų kolegei negailintis R. Crowe atskleidė, jog vos merginai pasirodžius aktorių atrankoje jiedu su režisieriumi kaipmat suprato radę idealią kandidatę šiam vaidmeniui. „C. Pistorius man primena Nicole Kidman – joje puikiai dera moteriškumas ir vidinė jėga“ – jaunąją kolegę giria filmo „Gladiatorius“ žvaigždė.

Filmo „Įtūžęs“ anonsas:

Seserys KATHERINE ir JOSEPHINE LANGFORD

Kur galėjote pamatyti Katherine: filmuose „Ištraukti peiliai“, „Su meile, Simonas“ ir TV seriale „13 priežasčių kodėl“

Kur netrukus išvysite: filme „Spontaneous“ ir TV seriale „Cursed“

Gražuolės seserys Katherine ir Josephine Langford gimė australų, visiškai nesidomėjusių menais, šeimoje. Nepaisant to, mergaičių polinkis ir talentas vaidybai ėmė ryškėti dar vaikystėje, o šiandien jos – kone vienu metu duris į Holivudą atvėrusios gražuolės, neatsiginančios pasiūlymų filmuotis.

Vyresnioji Katherine vidurinėje mokykloje rimtai svarstė apie profesionalios plaukikės karjerą, o jaunėlė Josephine kūrė dainas ir nė negalvojo apie kiną. Viskas ėmė keistis kuomet 13-metė Josephine užsuko į mokyklos teatro studiją, o netrukus čia priviliojo ir 15-metę Katherine – merginos atrado naują hobį, o aplinkiniai tarsi susitarę ėmė tikinti, kad seserys – tiesiog gimusios būti kino ekrane.

Sulaukusi 21-erių Katherine atliko ryškiausią savo karjeros vaidmenį – vieną pagrindinių vaidmenų Netflix televizijos seriale „13 priežasčių kodėl“. 2007-aisiais pasirodęs kūrinys tapo žiūrimiausiu vaizdo transliacijų platformos serialu ir kino pramonės naujokei K. Langford pelnė pirmąją nominaciją Auksiniam gaubliui. Po metų mergina pasirodė kritikų išliaupsintoje komedijinėje dramoje „Su meile, Saimonas“, o vėliau blykstelėjo įspūdingą žvaigždyną pristačiusiame kriminaliame filme „Ištraukti peiliai“.

Šiemet K. Langford pasirodys kritikų ypač laukiamuose projektuose – fantastiniame filme „Spontaneous“ ir TV seriale „Cursed“, kuriuose atliks pagrindinius vaidmenis.

Kur galėjote pamatyti Josephine: romantinėje dramoje „After. Kai mes susitikom“

Kur netrukus išvysite: filmuose „Moxie“ ir „After We Collided“

Kinas jaunąją Josephine suviliojo dar mokyklos suole – 13-os ėmusi lankyti teatro studiją jau netrukus mergina ėmė filmuotis televizijos serialuose ir trumpo metro filmuose. Kelionę į didįjį kino ekraną J. Langford pradėjo nusifilmuodama net dviejuose siaubo filmuose „Wish Upon“ ir „Wolf Creek“. Tikruoju Josephine proveržiu tapo vaidmuo filme „After. Kai mes susitikom“. Anna Todd romano motyvais sukurta romantinė drama ją ir drauge vaidinusį aktorių Hero Fiennes Tiffin kone per vieną naktį pavertė paauglių dievaičiais. Milžiniško populiarumo sukaukusio filmo kūrėjai nesnaudė, tad jau šiemet kinus pasieks 22-ejų merginą išgarsinusio kūrinio tęsinys „After We Collided“, kuris, spėjama, tik įtvirtins geidžiamiausios aktorės statusą ir pažers kalną pasiūlymų naujiems vaidmenims.

Šiemet Josephine Langford pasirodys ir satyrinėje aktorės Amy Poehler komedijoje „Moxie“, kurios nekantriai laukia kino kritikai. Prognozuojama, jog „Moxie“ ir vaizdo transliacijų platformos „Hulu“ pristatomas kūrinys „Palm Springs“ taps ryškiausiomis 2020-ųjų komedijomis.

Kadras iš filmo „Agentė Ava“

DIANA SILVERS

Kur galėjote ją pamatyti: filmuose „Ma“, „Stiklas“, „Booksmart“

Kur netrukus išvysite: veiksmo filme „Agentė Ava“

Vos prieš kelerius metus žibėti pardėjusi Diana Silvers panašėja į idealią Holivudo gražuolę – Julia Roberts šypsena ir puikiu išsilavinimu apdovanota mergina, kurios kišenėje – sutartis su stambiausia modelių agentūra IMG. Niujorko universitete aktorinio meistriškumo studijas krimtusi Diana mokslus baigė aukščiausiais įvertinimais ir iškart ėmė darbuotis pramogų pasaulyje. 2019-aisiais kino ekranus pasiekė net trys filmai, kuriuose mergina atliko ryškius vaidmenis: siaubo trileris „Ma“, mokslinės fantastikos veiksmo filmas „Stiklas“ ir žavinga komedija „Booksmart“. Stačia galva į kino industriją nėrusi mergina neapleido ir modelio darbo – rudenį Niujorke vykusiame Stella McCartney kolekcijos pristatyme podiumu žygiavo kaip pagrindinis kolekcijos modelis. Kaip paaiškėjo, talentinga mergina apdovanota ne tik stulbinančia išvaizda, tačiau ir puikiu humoro jausmu – D. Silvers dievina komedijas, kuria juokingus pasakojimus bei svajoja tapti kviestiniu laidos „Saturday Night Live“ svečiu. Atsižvelgiant į tai, kokiu greičiu aukštyn šuoliuoja merginos karjera, tokia svajonė – daugiau nei pasiekiama ranka.

2020-aisiais vos 22-ejų gražuolė pasirodys Tate Taylor režisuotame trileryje „Agentė Ava“ (angl. „Ava“), kur vaidina drauge su John Malkovich, Jessica Chastain, Colin Farrell ir repo atlikėju Common. Rugpjūčio 21-ąją Lietuvoje pradedamame rodyti filme D. Silvers tampa dešiniąja C. Farrell ranka, o naujausia jos užduotis – rasti ir nukenksminti neparankia tapusią agentę Avą.

Filmo „Agentė Ava“ anonsas:

GUGU MBATHA-RAW

Kur galėjote ją pamatyti: filmuose „Belle“, „Mis nepriklausoma“, „Irreplacable you“, „Beyond the Lights“, TV serialuose „Black Mirror“ ir „The Morning Show“

Kur netrukus išvysite: filme „Come Away“ ir mini seriale „Loki“

Pietų Afrikos gydytojo ir anglės slaugės šeimoje gimusios Gugu Mbatha-Raw sunku nepastebėti vien dėl egzotiškos moters išvaizdos – plati šypsena, didelės akys, tamsi oda ir grakštūs judesiai priverčia įsiminti ją vos pamačius. Karališkosios dramos aukštosios mokyklos absolventė G. Mbatha-Raw žiūrovams įsimena ir dėl sunkiai ištariamos pavardės bei gebėjimo meistriškai kaitalioti vaidmenis – 37-erių metų moteris jau išbandė kone visus kino žanrus! Po puikaus pasirodymo kostiuminėje dramoje „Belle“, romantiškų dramų „Irreplacable you“ ir „Beyond the Lights“ G. Mbatha-Raw nėrė į televiziją, kur drauge su Jennifer Aniston ir Reese Witherspoon sužibėjo seriale „The Morning Show“, o netrukus matavosi mis pasaulis karūną dramoje „Mis nepriklausoma“.

Artimiausiu metu žiūrovai G. Mbatha-Raw išvys dviejuose kardinaliai skirtinguose projektuose: fantastinėje nuotykių dramoje „Come Away“, kur ji atliks Angelina Jolie dukters vaidmenį bei Marvel mini seriale „Loki“, kuriame gražuolė matuosis superherojės kostiumą.

Komentarai