fbpx
Naujienos

Pirmajame „Pagirios 3: Velniai žino kur“ plakate – degantis Las Vegasas su Hario Poterio prieskoniu

 

Kadras iš filmo „Pagirios 3 Velniai žino kur“  „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Pagirios 3 Velniai žino kur“
„ACME Film“ archyvas

Triukšmingomis pagiriomis Las Vegase ir Tailande išgarsėję vyrukai sugrįžta! Tiesa, šįkart nebus nei vestuvių, nei bernvakario. Atrodo, kas dar galėtų nutikti? Tačiau kai „Pagirių“ herojų kompanija susitinka, įvyksta netikėčiausi dalykai. Naujojoje, gegužę kino teatrus pasieksiančioje komedijoje „Pagirios 3: Velniai žino kur“ (angl. „The Hangover Part III“) siurprizų tikrai netruks, o pasaulinės sėkmės sulaukę filmo kūrėjai žada, kad ši dalis bus išties epinė. Iki šiol buvo kruopščiai slėpta, kur vyks naujųjų nuotykių veiksmas, tačiau pirmajame filmo plakate galima išvysti liepsnojančio Las Vegaso vaizdus.

„Pagirios 3: Velniai žino kur“ yra trečiasis ir paskutinis „Pagirių“ trilogijos filmas. Juostoje pasirodys iš ankstesnių dalių pažįstami aktoriai Bradley Cooperis, Edas Helmsas, Zachas Galifianakis, Justinas Bartha ir Toddas Phillipsas, kuris yra ir filmo režisierius bei scenarijaus bendraautoris.

Akylesni kino mėgėjai internete pasirodžius pirmajam filmo plakatui kaip mat pastebėjo, kad komedijos „Pagirios 3: Velniai žino kur“ plakatas itin panašus į filmo „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 2 dalis“. Komedijos kūrėjai nutarė patraukti per dantį žinomą kino epopėją apie Harį Poterį. Originaliame plakate vaizduotą burtininką ir jo užkeiktą priešą valdovą Voldemortą jie pakeitė kovos išvargintais aktorių Z.Galifianakio ir Keno Jeongo veidais. „Pagirios 3: Velniai žino kur“ plakate yra ir toks pats prierašas „Viskas baigsis“ (angl. „It All Ends“). Tiesa, vietoje burtininko lazdelės fone matyti liepsnojančio Las Vegaso vaizdai.

Drauge su T.Phillipsu „Pagirios 3: Velniai žino kur“ scenarijų kūręs Craigas Mazinas Eonline.com teigė, kad žiūrovai gali tikėtis beprotiškų ir įžūlių nuotykių. „Ši dalis gražiai vainikuoja trilogiją. Kas prasidėjo Las Vegase, turi ten ir baigtis, tačiau herojai taip pat keliaus per kitus Amerikos miestus. Galiu pažadėti, kad kai kurie dalykai išties bus akiplėšiškai drąsūs, yra tokių akimirkų, kurias, iki šiol negaliu patikėti, kad nufilmavome“, – sakė jis.

Kaip pabrėžė Collider.com kino kritikai, „Pagirios 3: Velniai žino kur“ kūrėjai išties sugebėjo išsaugoti neįtikėtiną slaptumą – šiomis dienomis kone neįtikėtina, kad likus vos dviems mėnesiams iki premjeros žiūrovai nė nebūtų matę filmo anonso. Trumpąjį komedijos anonsą žadama pristatyti jau netrukus

Filmas „Pagirios 3: Velniai žino kur“ Lietuvą pasieks gegužės 31 dieną.

„ACME Film“ informacija

Komentarai