fbpx
Naujienos, TV laida

Pirmoje „KINFO“ laidoje – intriguojantis pokalbis su aktore Gabija Jaraminaite-Ryškuviene (anonsas)

„KINFO“ laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė Aistės Simonaitytės nuotrauka
„KINFO“ laidos vedėja Justė Zinkevičiūtė
Aistės Simonaitytės nuotrauka

Gaivi ir jaunatviška vasaros staigmena – kassavaitinė informacinė laida apie kiną „KINFO“ – jau trečiadienį, liepos 3-ąją, startuos LRT eteryje. Pirmoje laidoje kviečiame žiūrėti intriguojantį pokalbį su aktore Gabija Jaraminaite-Ryškuviene, kuri atskleis, kas prieš kino kamerą jai yra tabu, ką ji mano apie jaunąją kino kūrėjų kartą ir kokio filmo premjeros ji laukė spurdančia širdimi.

Apie projektą „Kino inkliuzai“, skirtą Lietuvos pirmininkavimo Europos sąjungos Tarybai progai, rubrikoje „Iniciatyvos“ „KINFO“ kalbėsis su kultūros istorike Lina Kaminskaite-Jančoriene. Ji papasakos apie pirmą kartą restauruotą ir suskaitmenintą Lietuvos dokumentinio kino paveldą.

O nacionaliniam kinui populiarinti skirtoje rubrikoje ,,Viena minutė eterio“ jaunasis režisierius Ernestas Samsonas pristatys dar kuriamą meninės dokumentikos filmą apie Lietuvos etnokultūrą „Semme“.

Visa tai ir dar daugiau – naujoje laidoje apie kiną „KINFO“ jau ateinantį trečiadienį 22.30 per LRT televiziją. Laidos vedėja – jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.

Laidos anonsas:

Komentarai