fbpx
Naujienos

Pirmuosiuose šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ kadruose – aistros dėl meilės, gyvenamojo ploto ir pinigų

Kadras iš filmo „Kaip pavogti žmoną“  LiTl Baz Pictures ir „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Kaip pavogti žmoną“
LiTl Baz Pictures ir „ACME Film“ archyvas

Daug juoko į Lietuvos kino teatrus atnešusio filmo „Valentinas Vienas“ kūrėjai pristatė naujausio jų darbo – prieš žiemos šventes Lietuvos kino teatrus pasieksiančios komedijos „Kaip pavogti žmoną“ anonsą. Jame žiūrovai pagaliau gali išvysti pirmuosius būsimos juostos kadrus ir filmo aktorius Ramūną Cicėną, Rimantę Valiukaitę, Giedrių Savicką bei Ingą Jankauskaitę įvairiose šmaikščiose ir gyvenimiškose situacijose.

Naujasis komedijos „Kaip pavogti žmoną“ anonsas leidžia trumpai žvilgtelėti, kaip netikėtai pasisuka prie patogumo pratusios poros gyvenimas, kai iš kalėjimo netikėtai paleidžiamas didelio masto finansine afera kaltintas R.Valiukaitės herojės vyras, kurį įkūnijo G.Savickas. Teritorijos ir miegamojo ploto dalybos, kova už pirmenybę valgyti, miegoti, privatumo trūkumas ir santykių aiškinimasis dar paaištrėja, kai kalba eina apie labai didelius pinigus.

Pirmieji žiūrovai lygina su legendine šventine komedija

„Kaip pavogti žmoną“ kūrėjai – vieni nedaugelio, taikančių Lietuvoje įdomią bandomųjų filmo peržiūrų praktiką. Tokių juostos rodymu metu atsitiktiniams žiūrovams leidžiama pamatyti dar nevisiškai baigtą filmą ir jį įvertinti. „Pasaulinėje kino industrijoje tokios peržiūros – kone privalomas filmo gamybos etapas, kurio metu surinkusi atsiliepimus kūrybinė grupė vėliau gali įnešti nedidelius pataisymus ir sužinoti publikos reakciją. Daugumai žiūrovų naujasis filmas pateko net labiau nei „Valentinas Vienas“, – sakė filmo prodiuseris Žilvinas Naujokas.

Kito filmo prodiuserio Donato Ulvydo teigimu, po bandomųjų filmo peržiūrų netrūko įdomių atsiliepimų. „Labiausiai įstrigęs „Kaip pavogti žmoną“ vertinimas buvo vieno atsitiktinio žiūrovo, jis palygino juostą su legendine Rusijos kino klasika „Likimo ironija, arba po pirties“. Tai labai geras įvertinimas. Jei mūsų filmas prieš šventes ir jų metu taps būtent tokia pramoga, kaip kadaise ši rusų juosta – tai bus puikiausia kalėdinė dovana mums. Norime, kad Lietuvos žiūrovai galėtų praleisti šiltą ir jaukų seansą. Mūsų tikslas – pristatyti humoro kupiną proginį lietuvišką filmą“, – kalbėjo jis.

Publika R.Valiukaitės, G.Savicko ir R.Cicėno trijulę jau galėjo matyti tokiose populiariose humoristinėse televizijos laidose kaip „Pagauk kampą“ ar „Dar pažiūrėsim“. Aktoriai taip pat sulaukė publikos simpatijų pasirodydami improvizacijų teatre „Kitas kampas“ bei kituose teatro spektakliuose. I.Jankauskaitė gerbėjams puikiai pažįstama iš darbo televizijoje ir vaidmenų teatre bei kine, taip pat atliekamų romansų.

Mįslingai dingę 300 milijonų litų, šešeri metai nelaimės ir trys žmonės netikėtai atsidūrę po vienu stogu garantuos geriausios nuotaikos užtaisą. Nauja nuotaikinga naujametinė filmų „Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Valentinas vienas“ kūrėjų komedija „Kaip pavogti žmoną“ visuose Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo gruodžio 20 d.

Pirmasis, ilgai lauktas „Kaip pavogti žmoną“ anonsas:

 LiTl Baz Pictures ir „ACME Film“ informacija

Komentarai