fbpx
Naujienos

Po filmo „Pakeliui“ plakato fotosesijos gražuolis Džesikos Vienažindytės šuo atsidūrė pas veterinarą

Filmo „Pakeliui“ plakato fotosesija Nuotraukos autorius – Algis Kriščiūnas/„LiTl Baz Pictures“
Filmo „Pakeliui“ plakato fotosesija Nuotraukos autorius – Algis Kriščiūnas/„LiTl Baz Pictures“
Filmo „Pakeliui“ plakato fotosesija
Nuotraukos autorius – Algis Kriščiūnas/„LiTl Baz Pictures“

Kelio filmo „Pakeliui“ kūrėjai pristatė lapkritį Lietuvos kino teatrus pasieksiančios juostos plakatą. Jame – motociklu keliaujantis pagrindinį Panko vaidmenį atlikęs aktorius ir dainininkas Mantas Jankavičius, jaunoji aktorė Džesika Vienažindytė bei jos šuo Lemūras, taip pat išmėginęs jėgas filmavimo aikštelėje.

„Pakeliui“ kūrybinės grupės teigimu, filmo plakato fotosesija, kurią surengė žinomas fotomeninkas Algis Kriščiūnas, visiems dirbusiems prie šios juostos tapo svarbiu įvykiu. Džiugios aktorių emocijos vasaros vakaro dangaus fone nesumeluotos, mat fotosesija įvyko tą dieną, kai buvo filmuojama paskutinė filmo scena. Joje aktoriai pasirodė gerokai atsišviežinę – pirmą kartą po daugybės filmavimo dienų Džesika ir Mantas buvo aprengti kitais rūbais, Džesikai buvo paleisti plaukai, o Mantas pagaliau galėjo atsisveikinti su „pavargusiu“ jo herojaus Panko makiažu.

Išbandymu tapo vėsus vakaras

Nors „Pakeliui“ plakato vaizdai atrodo šilti ir romantiški, tačiau realybėje filmuojant paskutinius filmo kadrus bei aktoriams pozuojant nuotraukoms buvo vėsu. Ne itin šiltą lietuviškos vasaros vakarą aktoriai nusimesdavo šiltus drabužius tik prieš kameras ir fotografo objektyvą, tačiau tarp kadrų šildėsi kaip įmanydami. Laimei, aktoriai nesusirgo, bet mažiau pasisekė motociklo lopšyje kartu su Džesika sėdėjusiam jos šuniui. Gražuoliui 10-mečiui Labradoro retriveriui perpūtė ausį, tad vėliau aktorės tėvams teko kreiptis į veterinarą. Šio išrašyti vaistai kaip mat sugrąžino Lemūrui klausos džiaugsmą ir neaptemdė puikaus filmavimo aikštelėje praleisto laiko.

Filmo „Pakeliui“ plakato fotosesija Nuotraukos autorius – Algis Kriščiūnas/„LiTl Baz Pictures“
Filmo „Pakeliui“ plakato fotosesija
Nuotraukos autorius – Algis Kriščiūnas/„LiTl Baz Pictures“

Šuo linksmino filmavimo grupę

Kine debiutavęs Dž.Vienažindytės augintinis Rojus tapo tikra „Pakeliui“ filmavimo aikštelės pažiba. Iki pat paskutinio kadro šeimininkę lydėjęs šuo mėgavosi Lietuvos laukuose ir pievose filmuojamomis scenomis. Gavęs laisvę jis lakstė ir dūko, o kad jis neišdykautų, šuns priežiūra rūpinosi jaunosios aktorės tėtis. Ypač daug juoko keturkojis sukėlė, kai paskutiniųjų scenų filmavimų metu mėgino iššokti iš motociklo lopšio, užuot romiai sėdėjęs ir mėgavęsis vėjo malūnų vaizdais.

Atradimų kupina „Pakeliui“ herojų kelionė nepašykštės įtampos, ieškojimų, draugystės ir meilės. Žiūrovai filme išvys buvusio žinomo rokerio Panko nuopolį, jo susitikimą su netikėtai atsiradusia dukra bei troškimą atsispirti nuo dugno ir būti tokiu tėčiu, kokiu mergaitė galėtų didžiuotis.

Lapkričio 21 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančio filmo „Pakeliui“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"