fbpx
Naujienos

Po „Godzila ir Kongas: nauja imperija” premjeros režisierius sulaukė svarbaus klausimo: nenoriu burti iš kavos tirščių

Kadras iš filmo „Godzila prieš Kongą“

Šį penktadienį, kovo 29 dieną, kino teatrus sudrebins nauja legendinių monstrų istorija „Godzila ir Kongas: nauja imperija“. Nors premjeros data Lietuvoje sutaps su pasauliniu juostos startu, JAV pirmieji žiūrovai gavo progą ją pamatyti Los Andžele keliomis dienomis anksčiau. Ne vienas po to dalijosi įspūdžiais socialiniuose tinkluose, o režisierius Adamas Wingardas akimirksniu sulaukė klausimų apie dar vieną tęsinį.

„Esu labai laimingas, kad gavau progą pamatyti filmą vienas iš pirmųjų, tai – tikra fantasy stiliaus roko opera, didžiausi komplimentai kūrėjams!“ – rašė vienas kinomanas.

„Po tokios įspūdingos antrosios dalies galvoje kirba tik vienas klausimas – kada ši istorija virs trilogija ir sulauksime dar vieno tęsinio?“, – klausė kitas internautas.

„Natūralu, kad daugeliui įprasta, jog filmai, jei kuriami tęsiniai, dažnai virsta trilogijomis, tačiau kol neturime pasirašę kontrakto, nenoriu burti iš kavos tirščių. Jei tik bus toks pasiūlymas, neslėpsiu, pasidalinsiu savo mintimis, ir tikrai imsiuosi darbų“, – mįslingai pasakoja A. Wingardas.

Jis teigia nemėgstantis skubinti įvykių, todėl šiuo metu labiausiai laukia pasaulinės premjeros kovo 29-ąją.

Kadras iš filmo „Godzila prieš Kongą“

„Man geriausias filmo kokybės įrodymas yra ne tik teigiami žiūrovų ar kino kritikų atsiliepimai, bet labiausiai – pats šaršalas, kylantis viešojoje erdvėje. Kurį laiką kartu su aktoriais turėsime atlaikyti ir paparacų dėmesį, ir keliones po pasaulio kino teatrus. Kitaip nei daugeliui, mums tai – didžiulis malonumas ir įvertinimas“, – sako režisierius.

Naujame fantastinių kompiuterinių efektų kupiname nuotykių filme „Godzila ir Kongas: nauja imperija“ visagalis Kongas ir grėsmingoji Godzila stos prieš milžinišką ir iki šiol nepažintą grėsmę žmonijai. Naujasis filmas tęsia pasakojimą apie šių titanų kilmę, Kaukolės salos ir kitų mistinių vietovių paslaptis bei atskleidžia protu sunkiai suvokiamo dydžio mūšį, žiloje senovėje suformavusį mūsų pasaulį.

Juosta pasakos apie įvairiose pasaulio vietose iš žemės gelmių paviršiaus link imančias judėti bauginančias priešistorines būtybes, apie kurių egzistavimą žmonija iki šiol visiškai neįsivaizdavo. Pirmoji mūsų gynybos linija jų kelyje – galingasis Kongas. Tačiau ir jis vienas yra bejėgis prieš žiaurių padarų galybę ir skaičių. Tad į pagalbą Kongui ir žmonijai ateina Godzila!

Jųdviejų kovą su blogiu bei kuo ji baigsis mes išvysime jau nuo šio penktadienio, kovo 29 dienos, kuomet kino ekranuose pasirodys itin laukiama juosta „Godzila ir Kongas: nauja imperija“.

Filmo anonsas:  

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"