fbpx
Naujienos

Po ketverių metų į kino ekranus sugrįžtančios Editos Užaitės nepažadino net šūviai

Kadras iš filmo „Melagiai“

Paskutinį kartą didžiajame ekrane ją matėme prieš beveik ketverius metus kultinėje lietuviškoje komedijoje „Nepatyręs“. Edita Užaitė daugiausia vaidina teatre, kartais pasirodo TV serialuose, o jau lapkričio 9 d. ją išvysime komedijoje „Melagiai“, kur aktorei atiteko dvigubas vaidmuo – Giedriaus Savicko herojaus žmonos ir Dainiaus Kazlausko herojaus meilužės.

„Filmavimo etapas, kai buvo filmuojama naktimis, tęsėsi net 10 naktų iš eilės, ir nepaprastai  išvargino fiziškai. O dieną tiesiog nebuvo laiko pamiegoti – laukė mamiškos pareigos, repeticijos teatre. Todėl „lūždavau“ aikštelėje, pirmai progai pasitaikius, bet kur ir bet kada. Išsijungdavau tiesiog akimirksniu – bent dešimt minučių. O kartą su Brigita Arsobaite ir Larisa Kalpokaite po spektaklio teatre grįžome į filmavimą su miegmaišiais ir miegojome tiesiog aikštelėje. Vienoje scenoje aidėjo šūviai, kurių aš net negirdėjau! Tačiau nepaisant visko, filmavimuose visada tvyrojo stebuklinga atmosfera, neįtikėtinai geras vaibas tarp kolegų ir nuolatinis juokas iki ašarų“, – filmavimo akimirkomis komedijoje „Melagiai“ dalijasi aktorė Edita Užaitė.  

Į komiškas ir intriguojančias šeimos narių peripetijas jau nuo pirmųjų minučių įsuka nauja lietuviška komedija „Melagiai“, kurią prodiusavo lietuviškų kino hitų „Nepatyręs“ ir „Tarp mūsų, berniukų…“ prodiuseris Paulius Virbickas bei prodiuseriai Stasys Baltakis ir Vladimiras Razarionovas.

Tavo mylimoji ką tik pranešė – ji laukiasi. Būtų puiki žinia, tik… tavo mylimoji yra tavo brolio žmona! Bet tai dar ne viskas. Nespėjus paskelbti visiems „gerosios naujienos“, tėvai netikėtai pareiškia – jie skiriasi! Po penkiasdešimties metų kartu… Ir visa tai vyksta prieš pat gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas! Bet pabaiga nustebins dar labiau, nes tokios atomazgos nesitikėjo niekas. Visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio…

Be žaviosios Editos Užaitės komedijoje „Melagiai“ gero humoro dozę žiūrovams suleis net kelių kartų kino žvaigždės: Giedrius Savickas, Dainius Kazlauskas, Brigita Arsobaitė, Giedrė Giedraitytė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė ir Gediminas Girdvainis. 

Komedija „Melagiai“ – kinuose nuo lapkričio 9 d.

Komentarai