fbpx
Naujienos

Po kino festivalio maratono geriausi filmai keliasi į „Pasaką“

 

Kadras iš filmo „Dalaso klubas“  „Pasaka“ archyvas
Kadras iš filmo „Dalaso klubas“
„Pasaka“ archyvas

Pasibaigus dvi savaites trūkusiam festivalio „Kino pavasaris“ maratonui, geri filmai Vilniaus dar nepaliks. Dalis Lietuvos žiūrovų ir kino kritikų puikiai įvertintų filmų po festivalio keliasi į Vilniaus senamiestyje įsikūrusi kino teatrą „Pasaka“.

Jau nuo šio penktadienio, balandžio 4 d., tik „Pasakoje“ pradedama rodyti trimis „Oskarais“ įvertinta drama „Dalaso klubas“. Tai pagal tikrus įvykius sukurtas kino filmas, pasakojantis apie teksasietį elektriką Roną Vudrufą (akt. Matthew McConaughey), paprastą darbininkų klasės amerikietį, kuris stojo į kovą su medicinos įstaigomis ir farmacininkų kompanijomis.

Sužinojęs, kad gyventi jam liko vos 30 dienų, JAV medikais nepasitikintis Ronas Meksikoje atranda veiksmingus, tačiau nelegalius kontrabandinius vaistus. Jais jis apsirūpina ne tik pats, bet ir pradeda jų prekyba kitiems ligoniams. Bet ar ištiesų jie tokie efektyvūs, kaip mano Ronas?

Tą patį penktadienį, balandžio 4 d. kino teatro žiūrovų laukia ir visame pasaulyje itin daug dėmesio sulaukusio naujojo Larso Von Triero filmo „Nimfomanė“ pirmosios dalies premjera.  Tai drastiškas, tiesmukas ir šokiruojantis kelis dešimtmečius apimantis pasakojimas apie vienos moters seksualinį gyvenimą. Antroji filmo „Nimfomanė“ dalis kino teatre „Pasaka“ pasirodys balandžio 18 d.

Į „Pasakos“ repertuarą įtraukta ir gardžiu kąsneliu chuliganiško humoro mėgėjams tapsianti komedija „Blogi mentai“. Filmo režisierius Quentinas Dupieux liko ištikimas savo stiliui – absurdo elementams, todėl juostoje „Blogi mentai“ bus pasakoja istorija apie nuo nusikaltėlių iššluotą Los Andželą. Nuobodžiaujantys miesto policininkai darbo prasimanys savarankiškai – patys taps nusikaltėliais. Komedijos premjera jau kitą savaitgalį – balandžio 11 d.

Kino teatro „Pasaka“ programoje pasirodys ir daugiau didžiausiame Vilniaus kino festivalyje rodytų filmų. Jų datos ir numatomos premjeros bus paskelbtos www.kinopasaka.lt

Komentarai