fbpx
Apdovanojimai, Naujienos, Oskarai

Po „Oskarų 2017“ paskelbimo – „Oskarų savaitė“ kine

Kadras iš filmo „Kalifornijos svajos“
„Forum Cinemas“ archyvas

Šiąnakt buvo lemtingoji naktis kino kūrėjams Holivude – išdalinti 2017 m. „Oskarai“. Daugiausiai jų susižėrė (net šešis) „Kalifornijos svajos“ (La La Land). Ceremoniją vedė Jimmy Kimmelas – amerikiečių komikas ir laidų vedėjas. „Oskarai“ baigėsi nesusipratimu: iš pradžių buvo paskelbtą, kad geriausio filmo kategorijoje laimėjo „Kalifornijos svajos“ (La La Land), tačiau įpusėjus padėkos kalbai paaiškėjo klaida, tikrasis laimėtojas – „Mėnesiena“ (Moonlight).

Jimmy Kimmelo ceremonijos atidarymo kalba

Iš karto po „Oskarų“ nakties žiūrovai KOVO 2-6 d. kviečiami į „Oskarų savaitę“ pažiūrėti penkių filmų. „KINFO.LT“ ir 15min dar prieš „Oskarų“ apdovanojimų ceremoniją surinko filmus, kurie buvo nominuoti ir vėliau laimėjo „Oskarus“.

LIŪTAS (KOVO 2 d.). Filmo premjera išskirtinai renginio žiūrovams. Ši juosta buvo nominuota šešiems „Oskarams“. Tai pagal tikrus faktus sukurtas pasakojimas apie prarastos šeimos paiešką.  Jaunasis filmo aktorius Sunny buvo pasirinktas iš dviejų tūkstančių vaikų. Šio berniuko vaidyba tikrai paperka. Tai tik įrodo, kad penkiametis yra gimęs tapti aktoriumi. Oficiali šio filmo premjera Lietuvoje kovo 3 d.

TONIS ERDMANAS (KOVO 3 d.). Tai – pati geriausia metų komedija. „Oskarui“ nominuota juosta iš pradžių gali atrodyti, kaip liūdna istorija, tačiau galiausiai tampa tikra komedija. „Tonis Erdmanas“ remiasi modernėjančios Europos idėjomis ir ironiškai jas pašiepia. 

MANČESTERIS PRIE JŪROS (KOVO 4 d.). Filmas laimėjo du „Oskarus“: už originalų scenarijų, o Casey Affleckas tapo geriausiu aktoriumi. Skaudi šeimos drama prikausto nuo pat pradžių ir nepaleidžia dėmesio iki galo. Casey Afflecko vaidyba dvejoti laiko nelieka.

KALIFORNIJOS SVAJOS (KOVO 5 d.). Jis laimėjo šešis „Oskarus“. Šis filmas sulaukė daugybės liaupsių dėl tobulos Ema`os Stone ir Ryano Gosslingo poros, dėl nuostabios muzikos ir dėl puikios choreografijos. „Kalifornijos svajos“ vėliau taps kino klasika, kurią verta pamatyti didžiajame ekrane.

KOVO 6 d. Fantastinis trileris ATVYKIMAS taip pat gavo „Oskarą“ už specialiuosius garso efektus. „Šis filmas – tai šedevras, apie kurį dar ilgai galvosite palikę kino salę“, – kalbėjo kino kirtikai. Geriausias garsas kino salėje jau kitą pirmadienį.

Renginys vyks kasdien dviejuose miestuose – VILNIAUS „Forum Cinemas Vingis“ ir KAUNO „Forum Cinemas Akropolis“ kino teatruose:  „Liūtas“„Tonis Erdmanas“„Mančesteris prie jūros“„Kalifornijos svajos“ ir „Atvykimas“. Daugiau informacijos ir bilietai čia.  Prieš seansus „KINFO.LT“ ir „Forum Cinemas“ atstovai pristatys filmus, taip pat atėjusių žiūrovų lauks staigmenos. „Oskarų savitė“ vyks kovo 2 d.-kovo 6 d.

Sekite renginio naujienas „Facebook“ renginyje: https://www.facebook.com/events/223655448040760/

Komentarai