fbpx
Naujienos

Policijos viršininką komedijoje „Nevykėliai po priedanga 2“ įkūnijo reperis Ice Cube, realybėje keikęs brutalią teisėsaugą

„Nevykėliai po priedanga 2“ „ACME Film“ archyvas
„Nevykėliai po priedanga 2“
„ACME Film“ archyvas

Prietaringiesiems penktadienį 13-ąją gerokai praskaidrinti turėtų kelionė į kiną, juk pagaliau Lietuvos kino teatrus pasiekė naujoji komedija „Nevykėliai po priedanga 2“ (angl. „22 Jump Street“) su Channingu Tatumu ir Jonah Hillu. Jų įkūnyti ne patys sėkmingiausi policijos pareigūnai Dženko ir Šmitas šįsyk apsimetę koledžo studentais pateks į pačias kurioziškiausias ir gėdingiausias situacijas. Gana simboliška, kad pašėlusio filmo premjera beveik sutapo su vieno iš jo aktorių, reperio Ice Cube, gimtadieniu. Atlikėjas, prodiuseris ir aktorius, kurio tikrasis vardas O’Shea Jacksonas, šį sekmadienį švęs 45-ąjį gimtadienį.

Gana ironiška, kad komedijoje „Nevykėliai po priedanga 2“ reperis suvaidino policijos viršininką, mat talentingas 44-erių vyras yra laikomas vienu iš vadinamojo maištingojo gangsta (prisotinto agresijos, keiksmažodžių ir nepridengto atvirumo, – red. past.) repo pradininku.

Pirmajame filme „Nevykėliai po priedanga“ jau matytas policijos kapitonas sugrįžta, kad ir vėl savo įžvalga ir kandumu pašieptų Šmitą (akt. J.Hillas) ir Dženko (akt. Ch.Tatumas). Naujosios juostos premjeros proga, kviečiame sužinoti 5-ias įdomybes apie Ice Cube filme „Nevykėliai po priedanga 2“.

1. Jis – klasikinis rėkiančio ir besiputojančio viršininko pavyzdys. Ice Cube herojus kapitonas Diksonas mėgaujasi savo galia ir su malonumu akcentuoja savo pavaldinių, ypač Šmito ir Dženko, klaidas. „Didžiąją dalį laiko, kai pasirodau ekrane, šaukiu ant jų ir juos baru. Jie nuostabiai atliko savo roles ir išgyveno Diksono emocijų cunamį“, – Heavy.com sakė Ice Cube.

2. Nevykėliams nepavyko jo prajuokinti. J.Hillas duodamas interviu Jimmy Fallono televizijos šou tvirtino, kad jiems su Ch.Tatumu nepavyko priversti garsaus reperio juoktis. „Todėl kai kartu skrisdami lėktuvu pamatėme jį kvatojantį, nustebome ir nusprendėme išsiaiškinti priežastį. Apsimetęs, kad einu į tualetą, pamačiau jo kompiuterio ekrane, kad jis žiūrėjo filmą „Penktadienis (angl. „Friday“)“, – pasakojo aktorius. Juokingiausia šioje istorijoje tai, kad šios 1995-ųjų juostos scenarijų parašė ir joje vaidino pats Ice Cube.

3. Nors filme Ice Cube tapo policininku, realiame gyvenime jis yra repavęs „F**ck Tha Police“. Anksčiau reperis buvo buvo vienas grupės N.W.A („Niggaz Wit Attitudes“) narių. Šis kolektyvas 1988-aisiais išleido dainą, kuri taip ir vadinosi, „F**ck Tha Police“. Joje buvo repuojama, kad pareigūnai yra rasistai ir vaizduojasi turintys teisę žudyti mažumas, konkrečiai – juodaodžius. „Viena yra repas – tai protestas prieš policijos brutalumą ir naudojimąsi padėtimi, o filmas – tai Holivudas, vaidyba, pramoga. Pirmojo mintis labai rimta, o antrojo priešingai. Sugebu atskirti šiuos dalykus“, – teigė aktorius ir atlikėjas.

4. Ice Cube buvo patenkintas filmo kolegomis. Nors Diksonas filme nesidžiaugia Dženko ir Šmito darbu, realybėje jis mėgavosi talentingais kolegomis. „Jie – tikri profesionalai, kurie yra labai, tiesiog pragariškai juokingi“, – teigė jis.

5. Antroji filmo dalis – dar nutrūktgalviškesnė. „Nevykėliai po priedanga 2“ – tai istorijos evoliucija, manau, kad Dženko ir Šmito chemija šiame filme dar stipresnė, o situacijos, į kurias jie pakliūna – dar beprotiškesnės. Tik man teko būti rimtam“, – šypsojosi Ice Cube.

Nuotaikinga komedija „Nevykėliai po priedanga 2“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus!

Naujasis filmo „Nevykėliai po priedanga 2“ anonsas (N-16):

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"