fbpx
Festivaliai, Kino pavasaris, Naujienos

Prasideda 20-ojo „Kino pavasario“ savanorių atranka ir vardinių studentų akreditacijų konkursas

Festivalis „Kino pavasaris“
Festivalis „Kino pavasaris“
Festivalis „Kino pavasaris“

Kovo 19–balandžio 2 d. vyksiantis 20-asis „Kino pavasaris“ skelbia festivalio savanorių atranką bei kviečia Vilniaus ir Kauno miestų studentus dalyvauti konkurse festivalio akreditacijoms gauti.

Jubiliejiniam kino festivaliui renkama itin gausi, maždaug 200 savanorių komanda. Elektroninę savanorystės atrankos anketą, kurią galima rasti čia, užpildyti reikia iki vasario 24 d. Savanoriai turės progą ne tik prisidėti prie didžiausio kino renginio Lietuvoje įgyvendinimo, bet ir stebėti unikalią festivalio filmų programą, dalyvauti įvairiuose renginiuose ir diskusijoje. Kiekvienam kandidatui bus paskirtas susitikimas. Atrankoje gali dalyvauti asmenys, kuriems jau yra 18 metų.

„Labiausiai laukiami motyvuoti, entuziastingi ir aktyvūs žmonės, kurie nori pamatyti „Kino pavasario“ virtuvę iš vidaus, susipažinti su ilgamete festivalio komanda, svečiais ir kitais savanoriais, kurių skaičius kasmet ženkliai didėja“, – teigia festivalio savanorių koordinatorė Dovilė Grigaliūnaitė.

Kandidatūros II kategorijos vardinei akreditacijai, suteiksiančiai galimybę lankytis visuose festivalio filmuose, anketą bus galima užpildyti iki vasario 23 d. Šią akreditaciją ir šiemet planuojama suteikti 40 Vilniaus ir 10 Kauno studentų. Svarbiausias konkurso atrankos kriterijus – motyvacija, tad konkurse gali dalyvauti bet kurios studijų srities studentai, mylintys kiną ar siejantys savo ateitį su šia meno kryptimi.

Laimingieji studentai turės galimybę ne tik pamatyti visus festivalio filmus, bet ir dalyvauti kino industrijos renginiuose ir susipažinti su kino kūrėjais. Akredituotieji bus informuoti asmeniškai. Jiems bus suteikiamos vardinės akreditacijos, kuriomis galės naudotis tik jose nurodyti asmenys. Festivaliui pasibaigus bus prašoma pateikti informacijos sklaidos ataskaitą.

Kasmet savanorių ir studentų akreditacijos atrankoje dalyvauja gausybė kino mylėtojų, tad festivalio organizatoriai ragina suskubti registruotis:

savanorių atrankos anketą galima rastihttp://kinopavasaris.lt/lt/savanoriu-registracija;

studentų akreditacijos paraiškos anketą galima rasti http://kinopavasaris.lt/lt/studentu-akreditacija.

Komentarai

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias kino renginys Lietuvoje. Sukurtas 1995 metais, festivalis vieno didžiausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje vardą užsitarnavo pateikdamas žiūrovams kruopščiai atrinktą, didžiuosiuose pasaulio festivaliuose kino profesionalų ir mėgėjų įvertintą kino programą.