fbpx
Naujienos

Prasidėjo registracija į kūrybines dirbtuves „Vasaros media studija“

„Vasaros media studijos“ archyvas
„Vasaros media studijos“ archyvas

Šiais metais jau aštuonioliktąjį kartą įvairių profesijų kino meno studentai bei jaunieji profesionalai bus pakviesti į dviejų savaičių kūrybines dirbtuves “Vasaros media studija” (ang. „Summer Media Studio“), kurios .prasidės birželio 20 d. ir truks iki liepos 2 d.

Į tradiciškai dvi savaites truksiančias kūrybines dirbtuves bus pakviesta per 50 dalyvių iš skirtingų Europos šalių bei profesionalūs dėstytojai iš Islandijos, Škotijos, Prancūzijos ir Lietuvos. Suformavę penkias tarptautines komandas ir padėdami dėstytojų profesionalų, dalyviai vystys eksperimentinių filmų idėjas. filmuos, montuos trumpametražius filmus nuolat mokydamiesi suderinti kūrybines idėjas ir galimybes jas realizuoti. Dalyvių komandos susidės iš choreografų, režisierių, operatorių, garso režisierių, kompozitorių, montažo režisierių, aktorių-šokėjų bei prodiuserių.

Šių metų projekto tema – “Interaktyvus šokis kine”. Gilindamiesi į šokio ir kino kalbos kodus bei sąsajas, projekto dalyviai turės galimybę susipažinti su viena labiausiai stebinančių pastarųjų dienų technologijų “Papildyta realybe” (ang. Augmented reality), kuri geba pateikti papildomus informacijos sluoksnius matomai realybei, kuriuos galima peržiūrėti monitoriuje ar išmaniajame įrenginyje.

Platesnę informaciją apie „Vasaros media studiją“, jos temą, dėstytojus bei registracijos formą rasite http://www.summermediastudio.lt/

“Vasaros media sudijos“ organizatorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademija.
Projektą remia Lietuvos kultūros taryba prie LR Kultūros ministerijos ir LR Mokslo ir Švietimo ministerija.
Projekto partneriai –  „Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius“ (AMII), Neringos savivaldybė, „Nidos Meno kolonija“

Komentarai