fbpx
Naujienos, Vasaros MEDIA studija (Summer MEDIA studio)

Prasidėjo registracija į „MEDIA Training“ programos remiamas Europos kino mokyklų kūrybines dirbtuves „VASAROS MEDIA STUDIJA“

SMS skrajutė Organizatorių archyvas
SMS skrajutė
Organizatorių archyvas

Europos Sąjungos kino ir medijų aukštųjų mokyklų studentai ir patyrę kino profesionalai dėstytojai 2014 m. birželio 20 – liepos 4d. jau šešioliktąjį kartą rinksis viename gražiausių gamtos kampelių Baltijos šalyse – Kuršių Nerijoje, Lietuvoje. Jau prasidėjo registracija į vieną laukiamiausių regione jaunų kinematografininkų edukacinį renginį – „Vasaros media studiją“. Teikti paraiškas dalyvavimui gali visų ES kino ir medijų aukštųjų mokyklų studentai.

Dvi savaites jauni europiečiai turės galimybę klausyti teorinių paskaitų, rengti filmų projektus, konsultuotis su geriausiais dėstytojais ir praktiškai įgyvendinti savo sumanymus, naudojant moderniausią vaizdo, garso, montažo techniką. Šiųmetinės „Vasaros media studijos“ tema  – „Prodiuseris kine“.

10 tarptautinių komandų dvi savaites vystys dokumentinių ar eksperimentinių filmų idėjas, filmuos, montuos trumpametražius filmus nuolat mokydamiesi suderinti kūrybines idėjas ir galimybes jas realizuoti. Dėstytojų komanda supažindins komandas su pagrindinėmis filmų prodiusavimo ir gamybos taisyklėmis.„Vasaros media studijos“ dalyviai studijuos finansavimo, sklaidos, filmų pardavimo strategijas.

„Kūrybinėse dirbtuvėse analizuosime tai, kas labai aktualu visiems visose šalyje pradedantiems savo kūrybinį kelią kino profesionalams. Mūsų studijos idėja –  suburti jaunus kino žmones iš įvairių šalių bendriems edukaciniams užsiėmimams ir bendrai kūrybai vystoma jau daug metų. Tačiau kiekvieną vasarą užsiėmimai yra unikalūs – dėl naujų dėstytojų ir naujų studentų, dėl kintančių iššūkių kino kūrybai. „Vasaros media studijos“ populiarumas sulig kiekvienais metais vis auga – vien pernai subūrėme 12 Europos Sąjungos šalių studentus iš 25 mokyklų , “ – sako „Vasaros media studijos“ vadovė, kino režisierė Inesa Kurklietytė.

“Vasaros media sudijos“ organizatorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademija. Projektą remia „Media Training“ programa, Lietuvos kultūros taryba prie LR Kultūros ministerijos, LR Mokslo ir Švietimo ministerija.

Platesnę informaciją apie „Vasaros media studiją“, jos temą, dėstytojus, dalyvių registraciją rasite: www.summermediastudio.com

„Vasaros media studija“ informacija

Komentarai