fbpx
Naujienos

Premjera: žiūrovus linksmins komiškas HBO serialas „Lažybų tarpininkas“

„Lažybų tarpininkas”

Komedijos žanro gerbėjams – premjera. Šiandien pristatytas naujas HBO serialas „Lažybų tarpininkas“, pasakojantis apie šios veiklos veterano gyvenimą, užgriuvusias bėdas bei nesklandumus. Pirmas dvi serialo serijas Lietuvos žiūrovai jau gali peržiūrėti per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

„Max Original“ serialas „Lažybų tarpininkas“ – „Emmy“ apdovanojimui nominuoto režisieriaus Chucko Lorre ir Nicko Bakay kūrinys, kuris pasakoja apie Los Andžele gyvenantį pagrindinį veikėją Danny (akt. Sebastianas Maniscalco).

707172

Danny istorija prasideda, kai galimas lažybų legalizavimas Kalifornijoje sukelia grėsmę jo verslui. Kartu su geriausiu draugu Ray, seserimi Lorraine bei buvusiu narkotikų prekeiviu Hektoru Danny turi kovoti su vis nestabilesniais klientais ir bandyti padengti jų skolas. Kad pavyktų tai padaryti, Danny turės daug rizikingų statymų atlikti ir pats.

Įdomių nesėkmių kupiname seriale „Lažybų tarpininkas“ atskleidžiama vieno žmogaus, kuris bando žavesiu ir apgaule prasiskinti į viršūnę, kelionė per nuolat besikeičiantį pasaulį.

Kartu su Sebastianu Maniscalco seriale vaidina Vannesa Ferlito, Jorge Garcia, Andrea Anders bei Maxim Swinton.

Serialo kūrėjų komandoje – Chuckas Lorre, Nickas Bakay bei vykdomieji prodiuseriai Sebastianas Manicalco, Judi Marmel ir Andy Tannantas.

Po du naujus serialo „Lažybų tarpininkas“ epizodus žiūrovai galės išvysti per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje kiekvieną ketvirtadienį iki gruodžio 21 d., kai pasirodys debiutinio sezono finalas.

Komentarai