fbpx
Naujienos

Prieš animacinės nuotykių komedijos „Lego filmas“ premjerą – proga susikurti savo herojų ir tapti filmo anonso dalimi

„Lego filmas“ „ACME Film“ archyvas
„Lego filmas“
„ACME Film“ archyvas

Esate tikras „Lego“ gerbėjas? Norite sukurti nuosavą geltonveidį herojų? Artėjant „Lego“ pasaulio žmogeliukų debiutui didžiuosiuose ekranuose, kiekvienas turi progą sukurti į save panašų ar savo svajonių „Lego“ personažą ir patalpinti jį į filmo anonsą.  Nuotaikingą ir nuotykių kupiną „Lego filmą“ (angl. „The LEGO movie“) Lietuvos žiūrovai išvys jau vasario 7-ąją.

Sukurkite savo „Lego“ herojų čia. Ir tuomet pasinaudoję specialiu, kuriant herojų suteiktu kodu perkelkite jį į filmo anonsą čia.

Naująjį „Lego filmą“ kūrė animacinio filmuko „Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša“ autoriai ir kompiuterinės animacijos meistrai. Pagrindinis vaidmuo juostoje teko paprastam, taisyklių paisančiam „Lego“ žmogeliukui, statybininkui Emetui. Į jį viltis sudeda sunerimę „Lego“ pasaulio gyventojai manantys, kad Emetas – Ypatingasis, paskutinis gyvas Didysis Statybininkas, galintis išsaugoti „Lego“ visatą.

Drauge su pašėlusia laukine stileiva, senoliu išminčiumi burtininku, Betmenu ir kitais superherojais Emetas turi ryžtis netikėtiems iššūkiams ir įveikti piktąjį valdovą Biznį, kuris mėgina „Lego“ pasaulį paversti savo nešvarių žaidimų aikštele.

Prie originalios „Lego filmo“ versijos kūrimo prisidėjo visa puokštė garsių Holivudo aktorių – „Lego“ žmogeliukai juostoje prabyla Chriso Pratto, Elizabeth Banks, Channingo Tatumo, Jonah Hillo, Morgano Freemano, Willo Ferrello, Liamo Neesono, Willo Arnetto ir Nicko Offermano balsais.

Visai šeimai skirtas labai juokingas animacinis nuotykis – „Lego filmas“ – su žinomiausiais superherojais Lietuvos kino teatrus pasieks pasaulinės premjeros dieną, vasario 7-ąją.

„Lego filmo“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"