fbpx
Naujienos

Prieš „Gustavo nuotykių“ pasirodymą kino teatruose – susitikimai su garsiuoju korespondentu Gustavu didžiuosiuose miestuose

Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“ Ovidijaus Žalio nuotrauka, Tauras Films archyvas
Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“  Ovidijaus Žalio nuotrauka, Tauras Films  archyvas
Kadras iš filmo „Gustavo nuotykiai“
Ovidijaus Žalio nuotrauka, Tauras Films archyvas

Vos daugiau kaip po mėnesio Lietuvos kino teatrus pasieks pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai“. Artėjant šiam džiaugsmingam įvykiui, pagrindinis filmo herojus, iš televizijos laidos „Gustavo enciklopedija“ puikiai pažįstamas korespondentas Gustavas ir jo pagalbininkai nutarė susitikti su gerbėjais akis į akį. Vaikus bei smalsumo ir išradingumo neišbarsčiusius tėvelius „Gustavo nuotykių“ kolektyvas kviečia susitikti didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Klaipėdoje.

Susitikimai įvyks kas savaitę net keturis šeštadienius, pradedant nuo pirmojo renginio Vilniuje, kuris varžytis konkursuose ir stebėti įdomybes vilios jau šį šeštadienį, rugsėjo 13 dieną. Visuose miestuose suplanuotas panašus renginių scenarijus – vaikai pramogaus pasinėrę į žaidimų svaigulį. Mažieji galės išmokti naujovių ir laimėti nuotaikingus prizus tikrindami savo žinias, o tėveliai ir seneliai nesnaus talkindami vaikams komandinėse rungtyse.

Popietę ir pažintį su Gustavu lydės gardžios staigmenos ir moksliniai atradimai, kurių įdomiausias, ko gero, – Azoto valdovų šou! Nekantraujantys išgirsti daugiau apie naująjį filmą „Gustavo nuotykiai“, galės išvysti patį naujausią jo anonsą su dar neregėtais herojais ir užduoti klausimus ištverme ir drąsa neįtikėtinoje kelionėje pasižymėjusiam Gustavui.

„Gustavo nuotykių“ renginių vieta ir laikas:

Rugsėjo 13 d. 13 – 14.30 val. Vilniaus Akropolyje, aikštėje prie Ledo Arenos įėjimo.
Rugsėjo 20 d. 13 – 14.30 val. Kauno Akropolyje, trečiajame aukšte šalia „Žaislų planetos“.
Rugsėjo 27 d. 13 – 14.30 val. Šiaulių Akropolyje, antrajame aukšte šalia restorano „CanCan pizza“.
Spalio 4 d. 13 – 14.30 val. Klaipėdos Akropolyje, pirmajame aukšte prie parduotuvės „Zara“.

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija“, virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais“, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"