fbpx
Naujienos

Prieš „Kung Fu Panda 4“ premjerą kung-fu meistras – panda Po kviečia pamedituoti

Kadras iš filmo „Kung Fu Panda 4“

Meditacija padeda nusiraminti, sumažina nerimą, apgalvoti rūpesčius ir.. juoktis? Šį pavasarį, beveik po dešimtmečio, neįtikėtiniausias kung-fu meistras – panda Po – grįžta su nauju, jau ketvirtuoju, mėgstamiausios veiksmo animacijos franšizės „Kung Fu Panda“ skyriumi, bet prieš tai kviečia pamedituoti.

Kino studija „DreamWorks Animation“ paskelbė žavų meditacinį vaizdo įrašą, prieš ilgai lauktą filmo „Kung Fu Panda 4“ premjerą, kuri kino sales pasieks jau kovo 8 dieną.

Daugiau nei 4 valandų trukmės vaizdo įraše amerikiečių aktorius, komediantas, atlikėjas, muzikantas ir „YouTube“ žvaigždė Jack Black įgarsina kung-fu meistrą – pandą Po ir kviečia visus žiūrovus į vadovaujamą meditaciją.

Vaizdo įrašas: 

 

Vaizdo įrašas yra linksmas ir stebėtinai raminantis, tačiau nesijaudinkite, jei negalite ramiai išsėdėti ilgiau nei 15 minučių – pasirinkus bet kurį vaizdo įrašo momentą, Po kartu su raminančia muzika ir juokingais apmąstymais padės užmegzti ryšį su savo vidiniu „aš“ bei dėmesingai kvėpuoti.

Pažiūrėjus vaizdo įrašą kiek ilgiau taps akivaizdu, kad net nuožmūs kung-fu kariai blaškosi nuo atsitiktinių minčių, pavyzdžiui, Po susimąsto: „Kiek vidinių balsų aš turiu“. Atsakymas: „Tu nenori žinoti“. Bet kokiu atveju šis linksmas vaizdo įrašas yra puikus būdas supažindinti įvairaus amžiaus vaikus su šia raminančia ir naudinga meditacijos praktika.

Trijuose ankstesniuose nuotykiuose savo drąsa ir beprotiškais kovos menų įgūdžiais įveikęs pasaulinio lygio piktadarius, netrukus kinuose pasirodysiančiame ketvirtajame filme didysis drakono karys Po likimo pašaukiamas pailsėti. Tiksliau sakant, jis paskiriamas dvasiniu Taikos slėnio vadovu.

Kadras iš filmo „Kung Fu Panda 4“

Tik problema tame, kad, pirma, Po žino tiek pat apie dvasinį vadovavimą, kiek apie senojo akmens amžiaus dietą, ir, antra, jam reikia kuo greičiau surasti ir apmokyti naują drakono karį, kad galėtų ramiai užimti naujas aukštas (ir poilsio) pareigas.

Dar blogiau, kad neseniai pasirodė pikta, galinga, formas keičianti burtininkė chameleonė, kuri atrodytų visai mažytis driežas, bet gali pavirsti bet kokia tiek didele, tiek maža būtybe. Burtininkės tikslas – iš naujo iš dvasių karalystės iškviesti visus pikčiausius Po nugalėtus priešus.

Taigi, kung-fu meistrui Po reikės pagalbos. Ir ši netikėtai išdygsta gudrios ir greitos vagilės – stepinės lapės – pavidale, kurios įgūdžiai bus neįkainojami.

Siekdami apsaugoti Taikos slėnį nuo burtininkės, naujasis duetas turės dirbti kartu. Grėsmingiausio nuotykio metu panda Po sužinos, kad tikrą herojų galima atrasti pačiose netikėčiausiose vietose.

„Kung Fu Panda“ franšizė startavo 2008-aisiais metais: pirmieji du franšizės filmai buvo nominuoti „Oskarui“ už geriausią animacinį filmą, o pirmasis televizijos serialas laimėjo net 11 „Emmy“ apdovanojimų. Sulaukę kino kritikų liaupsių ir komercinės sėkmės, „Dreamworks“ kūrėjai pristato jau ketvirtąjį serijos filmą.

Lietuviškai dubliuota animacija visai šeimai „Kung Fu Panda 4“ kinuose nuo kovo 8 d.

Filmo anonsas: 

Komentarai