fbpx
Naujienos

Prieš prasidedant trilerio „Paieška“ filmavimams režisierius nufilmavo dar vieną filmo versiją, kurioje pats ir vaidino

Kadras iš filmo „Paieška“

Jau šį savaitgalį į Lietuvos kino teatrus atkeliauja trileris „Paieška“, kuris pasakos intriguojančią ir labai aktualią šioms dienoms dingusios paauglės paieškų interneto džiunglėse istoriją. Įdomu tai, jog filmo kūrėjai visas  scenas nufilmavo vos per 13 dienų, tačiau kodėl juosta kino ekranus pasieks net po 2 metų?

„Tie, kas dirba kino pramonėje žino, kad nufilmuoti filmą yra kone lengviausia dalis, tačiau ji itin svarbi. Ir jei esi gerai pasiruošęs, apgalvojęs visas detales ir sustrategavęs grafikus, filmavimams gali pakakti ir dviejų savaičių. Būtent taip buvo ir mums. Sudėtingiausia proceso dalis sekė pasibaigus filmavimams“, – sako trilerio „Paieška“ režisierius Aneeshas Chaganty.

Tačiau tai dar ne visos filmo kūrimo įdomybės. Režisierius, norėdamas komandai tobulai perteikti savo sumanymus, sumanė padaryti neįprastą dalyką: jis su prodiuseriu ir operatoriumi nufilmavo visas filmo scenas ir pagamino juodraštinį juostos variantą. Režisierius pats vaidino visose scenose, o pavyzdinės kopijos galutinis variantas truko valandą ir 40 minučių.

Tuomet juodraštis buvo parodytas visai kompanijai ir netrukus prasidėjo tikrieji filmavimai. Po šio etapo kūrėjai užsidarė montažinėse, kur buvo kuriami specialieji efektai, montuojamos scenos, vėliau viskas suvedinėjama, taisoma. O jau dabar žiūrovai galės išvysti galutinį variantą. 

Trileris „Paieška“ bus apie tai, jog tobulėjant technologijoms, vis didesnė dalis mūsų gyvenimo persikelia į internetą. XXI amžiuje gimę vaikai apskritai nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Būtent tokia yra ir 16-metė Margo (aktorė Michelle La), aktyviai besireiškianti Facebook‘e, Instagram‘e, Youtube ir kitose socialinėse platformose. Su mylinčiu ir mylimu vienišu tėčiu Deividu (akt. John‘as Cho) gyvenanti mergina – tokia pat, kaip ir kiti jos bendraamžiai: turi daugybę draugų, pakankamai gerai mokosi ir nesivelia į jokius pavojingus nuotykius. Užtat jai dingus, išsigandęs ir susirūpinęs tėvas iš karto nuskuba į policiją. Po pusantros paros, merginai taip ir neatsiradus, Deividas nutaria užuominų apie dukterį paieškoti ten, kur Margo leido daugiausia laiko: jos asmeniniame kompiuteryje.

Braudamasis gilyn į dukters kibernetinio pasaulio erdvę, tėvas pamažu sužino vis daugiau šokiruojančių detalių. Pasirodo, daugybė Margo draugų internete nebuvo tokie jau geri draugai tikrame gyvenime. Paaiškėja, kad jo dukra jau pusmetį nelanko mokyklos, o jos sąskaitoje per tą patį laikotarpį fiksuotas keistas pinigų judėjimas. Ir svarbiausia – niekas net nenutuokia, kur gali būti mergina ir kas jai galėjo nutikti. Keletą nerimą keliančių užuominų aptinka ir dingusios merginos bylą tirianti detektyvė. Dukters paliktais skaitmeniniais pėdsakais karštligiškai sekantis tėvas su siaubu suvokia, kad jo dukra slėpė ne vieną paslaptį ir toli gražu nebuvo tokia, kokią jis įsivaizdavo.

Naujos kartos technologinis trileris „Paieška“ Lietuvoje pradedamas rodyti jau šį penktadienį,  rugsėjo 14 dieną.

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"