fbpx
Naujienos

Pristatyta filmui „Bado žaidynės: Strazdas Giesmininkas. 1 dalis“ skirta mobilioji programėlė

Kadras iš filmo „Bado žaidynės“ „Prior Entertainment“ archyvas
Kadras iš filmo „Bado žaidynės“ „Prior Entertainment“ archyvas
Kadras iš filmo „Bado žaidynės“
„Prior Entertainment“ archyvas

Rugpjūčio 21-ąją oficialiai pristatyta filmui „Bado žaidynės: Strazdas Giesmininkas. 1 dalis“ sukurta mobilioji programėlė, skirta IOS ir Android operacinių sistemų vartotojams. Naudodamiesi mobiliąja aplikacija, filmų serijos „Bado žaidynės“ gerbėjai turės galimybę gauti prieigą prie su 13-ąja Apygarda susijusios informacijos bei ant realybėje egzistuojančių pastatų, vietų ir daiktų nupiešti skaitmeninius graffiti su filmo simbolika. Vartotojai taip pat galės siųsti ir gauti pranešimus kitiems programėlės vartotojams bei matyti jų sukurtus piešinius. Visa vartotojų kūryba bus matoma žemėlapyje, nurodančiame kur galima rasti artimiausius kitų pažymėtus objektus. Kiekvienas mobiliosios aplikacijos naudotojas taip pat gauna unikalią prieigą prie interaktyvios su filmu susijusios medžiagos, galimybę pirmam gauti naujausią informaciją, susijusią su filmu „Bado žaidynės: Strazdas Giesmininkas. 1 dalis“ bei prisidėti prie kovos prieš Kapitolijų.

Filmas „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“, kurio garbei ir buvo sukurta mobilioji aplikacija, Lietuvos kinus pasieks jau lapkričio 21-ąją.

Ketnė (akt. Jennifer Lawrence) nugali jubiliejinėse, 75-osiose Bado žaidynėse ir tampa šalies heroje. Deja, prezidentas Snou (akt. Donald Sutherland) išsišokėliams neatleidžia. Ketnės gimtoji 12-oji apygarda sunaikinama, o merginos artimieji ir draugai tampa labiausiai medžiojamais žmonėmis šalyje.

Po įvykių 75-osiose Bado žaidynėse Ketnė atsipeikėja keistoje vietoje, kur žmonės, nors ir gyvendami itin vargingai, stovi išdidžiai iškėlę galvas ir apie prezidentą Snou kalba garsiai ir niekinančiai. Netrukus paaiškėja, kad tai – paslaptinga 13-oji apygarda, sukilėlių bastionas, apie kurios egzistavimą dauguma žmonių visoje šalyje net nenutuokia.

Ketnė sunkiai susitaiko su jai tekusia našta – būti šalies išsilaisvinimo simboliu Strazdu giesmininku. Vienintelis jos noras – apginti artimuosius ir nebesivelti į didžiąją politiką ar sukilimus. Tačiau su netikėta pagalba iš pačios artimiausios prezidento Snou aplinkos, Ketnė galų gale bus priversta priimti savo likimą…

Mobiliąją programėlę galima rasti čia: IOS ar Android

Filmo anonsas:

Komentarai