fbpx
Naujienos

Pristatytas filmas „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“

Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ pristatymas Filmo kūrėjų archyvas
Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ pristatymas Filmo kūrėjų archyvas
Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ pristatymas
Filmo kūrėjų archyvas

Jau šį savatgalį visus Lietuvos kino teatrus pasieks nuotykių komedija “Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius”. Šiandien vidurdienį filmas buvo pristatytas žiniasklaidai. Kaip sakė patys režisieriai, tai romantinė nuotykių komedija apie meilę, draugystę ir vagystę.

“Mes buvome, praktiškai, savimi”, – per spaudos konferenciją kalbėjo pagrindiniai filmo aktoriai Giedrius Savickas ir Marius Repšys. Jie pusantros valandos trunkančiame filme suvaidino du draugus – Saulių ir Paulių.

Aktoriai pripažino, kad sunkiausia filme buvo nesikeikti. Filmas pasižymi natūralia aktorių kalba, tačiau jame nėra necenzūrinių žodžių . “Norėjome parodyti, kad norint pavaizduoti natūralią kalbą filme, keiksmažodžiai nebūtini”, – sakė režisieriai.

Vieno iš personažų mylimąja suvaidinusi jauna kino aktorė Rita Žliobaitė atskleidė, kad jai sunkiausia buvo anaiptol ne intymi scena su Giedriumi Savicku malkinėje. “Man sunkiausia buvo rūkyti, nes gyvenime aš nerūkau”,- prisipažino ji.

Nuotykių ir veiksmo kupinoje komedijoje suvaidino būrys žinomų Lietuvos aktorių: Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, dainininkė Šorena Džaniašvili bei kiti.

Filmas pasakoja apie du draugus Saulių (Giedrius Savickas) ir Paulių (Marius Repšys). Jų gyvenimas – niekuo ypatingas, slenka vienodai ramiai. Bet vieną dieną Sauliaus mylima mergina ima ruoštis vestuvėms – ji tekės už turtingo gruzino.

Netrukus vietinis verslininkas duoda Sauliui ir Pauliui prasilėkti nepaprasto grožio senoviniu automobiliu. Padauginę pašėlusiame vakarėlyje, Saulius ir Paulius automobilio ryte neberanda. Verslininkas už tai pareikalauja šokiruojančios duoklės – apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Kitaip jiems – galas. Nuo tos akimirkos Sauliaus ir Pauliaus  gyvenime prasideda pavojingi nuotykiai, o  jų draugystei skersai kelio stoja pinigai ir meilė.

Filmą režisavo Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus.
Kino teatruose šią nuotykių komediją žiūrovai galės išvysti nuo vasario 6 d.

Komentarai