fbpx
Reportažai

Pristatytas nuotykių komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonsas

Filmo „Traukinio apiplėšimas kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonso pristatymas , Edgaro Rožkovo nuotrauka

 

Filmo „Traukinio apiplėšimas kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonso pristatymas , Edgaro Rožkovo nuotrauka
Filmo „Traukinio apiplėšimas kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonso pristatymas
Edgaro Rožkovo nuotrauka

Viena iš sunkiausių užduočių kine – prajuokinti žmogų. Tokiais žodžiais pirmadienio vakarą buvo pradėtas būsimos veiksmo komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ reklaminio klipo pristatymas.

Režisierių dueto Simono Aškelavičiaus ir Ričardo Marcinkaus debiutinis filmas kaitino Lietuvos kinomanų aistras jau šios vasaros pradžioje, kuomet žiniasklaidoje pasirodė pirmosios užuominos apie pavogtą traukinį. Galų gale dienos (o gal greičiau vakaro) šviesą išvydo filmo anonsas. Jo pristatyme dalyvavo tik Paulius (aktorius Marius Repšys), o Saulius (aktorius Giedrius Savickas) į žurnalistų užduotus (ir visiems mintinai jau žinomus) klausimus atsakinėjo iš „Kinijos“.

Filmo kūrėjai žada, kad ne tik anonse, bet ir pačioje juostoje netrūks juokingų situacijų, puikios vaidybos, užuominų į vesterną, veiksmo, visiems pažįstamų ir mylimų gimtosios šalies vaizdų.

Filmo premjera numatoma jau kitų metų vasario 6 d.

Anonso pristatymo akimirkos

Linksmasis filmo anonsas:

Komentarai
Mėgstu kiną, nes jis man padeda bent akimirkai susikoncentruoti, išnykti iš tikra-netikra pasaulio ir padeda atrasti atsakymus į mano klausimus. O KINFO – erdvė, kurioje galiu dalintis tais atsakymais, kuriuos randu kine. Taip pat čia galiu ir bandau tobulėti ne tik kaip „man patiko – nepatiko“ pliurpėja, bet kaip argumentais ir įmantriomis frazėmis apsikausčiusi kino kritikė. Alfredas Hitchcockas yra pasakęs, kad filmo ilgis visuomet turi būti tiesiogiai proporcingas šlapimo pūslės ištvermei, o mano tikslas – rašyti tekstus taip, kad net ir labai norintys sisioti, neišbėgtų į tualetą tol, kol nepabaigtų skaityti mano teksto.