fbpx
Naujienos

Prostitutę veiksmo trileryje „Ekvalaizeris“ įkūnijusi Chloe Grace Moretz: „Dirbančios mano herojės nepamatysite“

Kadras iš filmo „Ekvalaizeris“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Ekvalaizeris“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Ekvalaizeris“
„ACME Film“ archyvas

Nors aktorei Chloe Grace Moretz tik 17-a, ji jau užsitikrinusi svarbią vietą Holivude. Ji ne tik garsėja ryškiais personažais, bet ir lengvai įsilieja į kino industrijos geriausiųjų gretas. Šįsyk naujajame veiksmo filme „Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“) Ch.G.Moretz pasirodys šalia įtemptuose trileriuose visuomet sužibančio Denzelio Washingtono.

Susitepti nei rankų, nei reputacijos filmavimo aikštelėje nebijanti Ch.G.Moretz šįsyk filme įkūnijo prostitutę. Tačiau ši, palyginti su ankstesniais aktorės vaidmenimis – kruvinąja Kere, lengva ranka su niekšais filme „Ateini čia arba gausi į dūdą“ besikaunančia Žudike ar kaimynystę bauginančia vampyre iš juostos „Įsileisk mane“ – teatrodo romi paauglė. Žinoma, su išskirtine istorija ir gauja banditų, sekančių jos pėdomis.

Duodama interviu „Access Hollywood“ Ch.G.Moretz to, kad filme suvaidino prostitutę, nesureikšmino. „Iš esmės filmo žiūrovai neišvys manęs kaip prostitutės. Aš – tai ji, tačiau tiek, kiek matoma „Ekvalaizeryje“, vis pasirodau po darbo valandų“, – pusiau juokais kalbėjo ji.

Perukai – būdas pasislėpti

Žurnalistų Toronto kino festivalyje paklausta, kokius pojūčius patyrė nuolat filmuodamasi su peruku, Ch.G.Moretz teigė, kad šie nebuvo ypatingi, tačiau paliko jai slogų įspūdį. „Perukas – darbo dalis, bet mano herojei Teri jie – tarsi būdas pasislėpti. Turėjau pasijusti kaip ji, nereikalinga ir vaikoma. Ji nesidžiaugia tuo, kuo ji yra, tad mėgina tikrąją save paslėpti giliai po dirbtinumo sluoksniu“, – sakė aktorė.

Tačiau „Ekvalaizeryje“ Teri nelieka likimo valiai, mat ją laiku išgelbėja buvęs specialiųjų pajėgų karys Robertas (akt. D.Washingtonas). Šaltų nervų ir tvirtų moralės principų vyras, pasirodo, yra sumelavęs savo paties mirtį, kad galėtų gyventi ramų gyvenimą ir pagelbėti tiems, kurie nesugeba apsiginti patys. „Sutikusi jį filme nesuprantu, kas šis vyrukas. Jis kas naktį atsikelia tuo pat metu, ten pat valgo vakarienę, sukasi tame pačiame rate. O tuomet supranti, kad jis padeda žmonėms“, – apie D.Washingtono herojų sakė Ch.G.Moretz.

Nors Robertas filme negyvena kaip superherojus ir neprimena tipiško kovotojo už gėrį, jis imasi globoti Teri. Deja, netrukus paaiškėja, kad dabar jie abu įsipainioję į kur kas pavojingesnį niekšų tinklą nei buvęs operatyvininkas galėjo įsivaizduoti.

Įtemptas veiksmo trileris „Ekvalaizeris“ su įspūdingus kovos įgūdžius demonstruojančiu D.Washingtonu ir netikėtai jo porininke tapusia Ch.G.Moretz Lietuvos kino teatrus pasieks rugsėjo 26 dieną.

Filmo „Ekvalaizeris“ anonsas:

Komentarai