fbpx
Naujienos

Pusnuogis Chris Hemsworth suglumino kolegę Dakota Johnson

Kadras iš filmo „Sunkūs laikai viešbutyje „El Royale“

28-erių metų aktorė Dakota Johnson juokaudama teigia, kad trilerio „Sunkūs laikai viešbutyje „El Royale““ (orig. „Bad Times at the El Royale“) prodiuseriai padarė „labai didelę klaidą“, kuomet nusprendė jos kolegą, Holivudo žvaigždę Chris Hemsworth, nufilmuoti pusnuogį lietuje, nes aktorius atkreipė į save visą dėmesį.

„Manau, kad buvo labai didelė klaida, nuspręsti, kad jis turėtų nusivilkti marškinius.“ – teigė D. Johnson.

231957

„Nes negalėjau į nieką daugiau pažvelgti. Kolegos net pamiršo tekstą. Jis toks stebinantis. Tikrai (atrodė) įspūdingai. Ir taip, taip įspūdingai.“ – pridūrė aktorė.

Ir aktorius Jon Hamm, kuris filme vaidina pardavėją, teigė, kad jis beviltiškai troško savo asmeninės scenos be marškinėlių.

„Pusnuogis Hemsworth, žinoma, yra visų pats pirmas pasirinkimas.“ – teigė J. Hamm.

Kai Dakota Johnson, kuri įkūniją paslaptingosios Emily Summerspring personažą, paklausė ar aktorius J. Hamm pavydi, jis atsakė ne.

„Ne. Visi norėjo, kad jis (akt. Chris Hemsworth) nusivilktų savo marškinius ir tuomet visi sakė „Užsivilk marškinius! Užsivilk atgal marškinius!““ – pridūrė J. Hamm

„O aš, aš visas šlapias. Praleidau tris dienas lietuje. Ar galiu nusivilkti savo marškinius? Visi aplink sako: tuomet leiskite mums atlaisvinti filmavimo aikštelę, be marškinių galite būti savo laisvu laiku.“ – teigė aktorius.

Išsami informacija apie režisieriaus Drew Goddard filmą iki šios laikoma paslaptyje, tačiau jau yra žinoma, jog filme be prieš tai paminėtų aktorių taip pat pasirodys Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Lewis Pullman ir Nick Offerman.

Trileris „Sunkūs laikai viešbutyje „El Royale““ pasakoja apie septynis nepažįstamus žmones, kurių kiekvienas turi savo purviną paslaptį, susitinkančius Tahoe ežero pakrantėje įsikūrusiame pasenusiame ir tamsią praeitį menančiame viešbutyje „El Royale“.

Vieną lemtingą naktį visi svečiai gaus vieną – paskutinę – galimybę išpirkti savo nuodėmes… kol praeities klaidos nenuvedė jų į pragarą.

Trileris „Sunkūs laikai viešbutyje „El Royale““ kinuose nuo spalio 12 d.

Komentarai