fbpx
Naujienos

Ralph Fiennes giria siaubo komedijos „Meniu“ žvaigždę Anya Taylor-Joy: „Ji tikrai pakelia tavo žaidimą“

Kadras iš filmo MENIU

Anglų aktorių, filmų prodiuserį ir režisierių Ralph Fiennes toliau žavi į neregėtas aukštumas iškilusi itin talentinga aktorė Anya Taylor-Joy.

Siaubo komedijoje „Meniu“ (angl. „The Menu“) Ralph Fiennes vaidina paslaptingą virtuvės šefą dirbantį išskirtiniame restorane, kuris savo svečiams siūlo niekur kitur nesutinkamą patiekalų asortimentą. Kaip netrukus filme atranda Anya Taylor-Joy paskutinės merginos personažas, vakarienė turi keletą mirtinų vingių. Siaubo komedijoje taip pat vaidina tokios kino žvaigždės kaip Nicholas Hoult, Hong Chau, Janet McTeer, Judith Light, John Leguizamo, Reed Birney ir kiti.

Kalbėdamas 2022 metų Toronto tarptautiniame kino festivalyje kartu su režisieriumi Mark Mylod, 59-erių metų aktorius Ralph Fiennes sakė negalintis išsirinkti „geriausio“ iš „nuostabių, talentingų“ surinkto siaubo komedijos aktorių kolektyvo.

„Visi buvo tokie nuostabūs savo personažuose.“ – sakė aktorius R. Fiennes. „Ir tie maži santykiai, kurie vyko prie kiekvieno staliuko, buvo fantastiška… Aš turiu galvoje, kad aš tapau kiekvieno filmo aktoriaus gerbėjas tiesiog į juos žiūrėdamas.“

Tačiau darbas kartu su 26-erių metų aktore Anya Taylor-Joy keliose scenose leido Ralph Fiennes užmegzti ypač artimą ryšį. Jis teigė, kad „mėgo“ dirbti su ja, nes jau buvo sužavėtas anksčiau jos „nepaprasto“ ir „Emmy“ apdovanojimu nominuoto pasirodymo „Netflix“ seriale „Karalienės gambitas“ (angl. „The Queen‘s Gambit“).

„Ji nuostabiai natūrali aktorė.“ – apie kolegę aktorę Anya Taylor-Joy sakė Ralph Fiennes. „Tiesiog kartais būna, kad pajungti žmogaus, su kuriuo vaidini, vaidmens tikroviškumą ir tai tau tikrai padeda. Ji tikrai pakelia tavo žaidimą. Ji tai sugeba.“

Siaubo komedijoje „Meniu“ jauna pora (akt. Anya Taylor-Joy ir Nicholas Hoult) keliauja į atokią salą pavalgyti išskirtiniame restorane, kuriame šefas (akt. Ralph Fiennes) parengė gausų meniu su itin šokiruojančiais netikėtumais.

Per ateinančias kelias valandas restorano svečiai paragaus riebalų, druskos, baltymų ir kartais ištisas ekosistemas. Bet dauguma svečių nėra paprasti žmonės. Kai kam čia – ne vieta.

Virtuvės šefo manymu tai, kas vyksta šiame restorane, yra beprasmiška, palyginti su tuo, kas vyksta už jo sienų. Žmonija yra tik išsigandusi nanosekundė, o motina gamta – nesenstanti.

Siaubo komedija „Meniu“ Lietuvos kinuose nuo lapkričio 18 d.

Komentarai