fbpx
Naujienos

„Raudonasis žvirblis“ režisierius turi naują numylėtinį – aktorių C. Hindsą

Ciaran Hinds
DU KINE archyvas

Reklamuodamas savo naujausią įtempto siužeto trilerį „Raudonasis žvirblis“ (orig. „Red Sparrow“) režisierius Francis‘as Lawrence‘as prasitarė, kad visą savo karjerą svajojo dirbti kartu su airių aktoriumi Ciaránu Hindsu. Iš tiesų režisierius F. Lawrence‘as net pertvarkė filmavimo grafiką, kad užtikrintų, jog aktorius tikrai galėtų sudalyvauti projekte.

Aktorius Ciaránas Hindsas vaidina vieną iš Rusijos šnipinėjimo organizacijos „Raudonasis žvirblis“ vadovų. Intriguojančiame trileryje taip pat vaidina tokios Holivudo žvaigždės kaip Jennifer Lawrence, Joelis Edgertonas bei Matthias Schoenaertsas, bet režisieriaus F. Lawrence‘o teigimu, tik C. Hindsas buvo jo pirmasis pasirinkimas, nuo pat pradžių dar ankstyvoje scenarijaus stadijoje.

Režisierius F. Lawrence‘as mano, kad C. Hindsas – puikus, itin talentingas aktorius, ir nors dėl aktoriaus pernelyg užimto darbo grafiko iškilo sunkumų filmavimo tvarkaraštyje, nes reikimas personažo scenas teko nufilmavo vos per dvi savaites, darbas kartu buvo fantastiškas.

Francis Lawrence
DU KINE archyvas

Iš dalies todėl, kad F. Lawrence‘as taip pat yra filmų bei aktorių gerbėjas, per daugelį metų kino pasaulyje režisierius įsitikino, kad pakviesti į filmą pageidaujamus aktorius yra malonus ir neįtikėtinas jausmas.

C. Hinds kolega, belgų aktorius M. Schoenaertsas, taip pat giria aktorių, sakydamas, kad jis įdomus, labai mėgstamas ir turi puikų humoro jausmą.

Veiksmo trileryje „Raudonasis žvirblis“ pagrindinį, buvusios baleto šokėjos Dominykos Egorovos vaidmenį atlieka amerikiečių aktorė Jennifer Lawrence. Įsidarbinusi rusų slaptosios žvalgybos tarnyboje Dominyka tampa viliojančia šnipe – raudonuoju žvirbliu – tačiau blogiausia laukia ateityje: vykdydama savo pirmąją užduotį mergina įsimyli savo priešą ir yra priversta tapti dviguba agente.

Tačiau tai – ne eilinė uždraustos meilės istorija. Tai – iki pat pabaigos puikiai sudėliotas šiurpulius keliantis trileris, dažnai primenantis, kad žmogaus ribos tėra viena dešimtoji žvėries instinktų.

Intriguojantis trileris „Raudonasis žvirblis“ kinuose nuo kovo 2 d.

Filmo anonsas:

Komentarai