fbpx
Naujienos

„REDIRECTED“ pretenduoja tapti tarptautinių kino apdovanojimų D. Britanijoje laimėtoju

Vinnie Jones „Kino kulto“ archyvas
Vinnie Jones
„Kino kulto“ archyvas

Sėkmingiausias lietuviškas filmas „REDIRECTED“ tapo D. Britanijos Nacionalinės filmų akademijos apdovanojimų nominantu. Emilio Vėlyvio režisuota kino juosta pretenduoja tapti geriausiu filmu dramos žanro kategorijoje.

„REDIRECTED“, sumušęs populiarumo rekordus Lietuvoje, sėkmės sulaukė ir po premjerų užsienyje, kuomet žaibiškai įkopė į kino teatrų topus D. Britanijoje pagal salių užpildymą. Pastebėtas šios šalies kino vertintojų, lietuviškas filmas atsidūrė tarptautinių apdovanojimų sąraše kartu su tokiomis 2014 metų kino sensacijomis kaip „Dingusi“, „Vaikystė“ ar „Galaktikos sergėtojai“.

„Pristatydami „REDIRECTED“ D. Britanijos žiūrovams negalėjome net numanyti, kad filmas bus palydėtas ne tik jų plojimų, bet ir tokio kino industrijos profesionalų dėmesio. Nominacija tarptautiniuose kino apdovanojimuose – didelis ir reikšmingas visos filmo komandos darbo įvertinimas“, – sako vienas iš „REDIRECTED“ prodiuserių Donatas Šimukauskas.

Nors, priduria D. Šimukauskas, tokio masto apdovanojimuose varžybos su didžiausiais tarptautiniais kino projektais yra itin sudėtingos, nominacija Nacionalinės filmų akademijos apdovanojimuose jau yra svarbus laimėjimas ir paskata tolimesniems kino projektams, kurie stebintų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiūrovus.

Nacionalinės filmų akademijos apdovanojimai įvyks kovo 1 d. Londone, D. Britanijoje. Iki to laiko kino gerbėjai iš viso pasaulio yra kviečiami prisidėti prie geriausių 2014 m. kino projektų apdovanojimų, rinkdami savo favoritus.

Už lietuvišką pretendentą laimėti Nacionalinės filmų akademijos apdovanojimą filmo „REDIRECTED“ gerbėjai yra kviečiami balsuoti čia: http://nationalfilmawards.co.uk/vote-now/.

Komentarai