fbpx
Naujienos

Šalčiai neišbaidė „Redirected / Už Lietuvą!” žiūrovų – trečiąjį savaitgalį viršytas trečiasis milijonas litų

Kadras iš filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ „Kino kulto“ archyvas
Kadras iš filmo „Redirected / Už Lietuvą!“  „Kino kulto“ archyvas
Kadras iš filmo „Redirected / Už Lietuvą!“
„Kino kulto“ archyvas

Užsitęsę šalčiai praretino Lietuvos kino teatrų lankytojų gretas, tačiau režisieriaus Emilio Vėlyvio filmui „Redirected / Už Lietuvą!” tai nesutrukdė pasiekti jau trečiąjį milijoną litų – po trečiojo savaitgalio ši kino juosta jau surinko 3,269 mln. litų pajamų ir užkopė į trečiąją vietą tarp visų laikų pelningiausių filmų, rodytų Lietuvoje. Sausio 10-ąją kino teatruose debiutavusį filmą jau pamatė 210 951 žiūrovas.

„Redirected / Už Lietuvą!” negailestingai vejasi ir jau kitą savaitę gali aplenkti visų laikų sėkmingiausią kino juostą, rodytą Lietuvoje – filmą „Tadas Blinda. Pradžia“, kuris kino teatruose surinko 3,758 mln. litų pajamų.

„Filmo rezultatai jau viršijo net pačius optimistiškiausius kūrybinės komandos lūkesčius – gavę N-18 cenzą tikėjomės prarasti dalį auditorijos, tačiau dabar įsitikinome, kad filmas įdomus labai plačiai auditorijai – nuo aštuoniolikmečių iki pagyvenusių žmonių, ir tai padėjo pasiekti tokius gerus rezultatus“, – sako filmo prodiuserė Daiva Jovaišienė.

Per praėjusį savaitgalį juodąją veiksmo komediją „Redirected / Už Lietuvą!” didžiųjų Lietuvos miestų kino teatruose pamatė daugiau nei 35 tūkst. žmonių – tik 19 proc. mažiau nei ankstesnį savaitgalį (44 036).

Per pirmąjį, debiutinį filmo rodymo savaitgalį E. Vėlyvio režisuota juosta sumušė visus filmo populiarumo rekordus – ir pagal surinktas pajamas, ir pagal pritrauktų žiūrovų skaičių.

„Redirected / Už Lietuvą!“ sukūrė prodiuserių kompanija „Kino kultas“. Oficialus filmo gerbėjų puslapis socialiniame tinkle „Facebook“ (www.facebook.com/RedirectedMovie) jau surinko daugiau nei 30 tūkst. gerbėjų.

Komentarai