fbpx
Naujienos

Režisieriaus Mario Martinsono planuose – filmas su Holivudo žvaigžde

Maris Martinsonas ir Kaori Momoi „OKI“ filmavimo aikštelėje Nuotraukų autorius – Pauls Kesteris.
Maris Martinsonas ir Kaori Momoi „OKI“ filmavimo aikštelėje
Nuotraukų autorius – Pauls Kesteris.


Šiuo metu Lietuvos kino teatruose rodomos kontraversiškos erotinės dramos „Tyli naktis“ režisierius Maris Martinsonas toliau aktyviai filmuoja ir ruošiasi naujiems projektams. Džiaugdamasis „Tylios nakties“ populiarumu (filmą jau pamatė beveik 20 tūkst. žiūrovų), režisierius montuoja naujausią savo filmą darbiniu pavadinimu „OKI“ ir derasi su Holivudo žvaigžde dėl dalyvavimo kitame jo darbe.

„Į „Tylios nakties“ premjerą atvykau iš pasaulio kino sostinės – Los Andželo, kur sausio pradžioje filmavau „OKI“. Tai psichologinis trileris. Pagrindinį vaidmenį jame atlieka filmo „Amaya“ žvaigždė Kaori Momoi, taip pat vaidina JAV, Latvijos ir Lietuvos aktoriai. Suintriguosiu – vieną iš vaidmenų atliks mega populiarus Lietuvos šou verslo atstovas. Tai bus savotiškas jo sugrįžimas į didįjį ekraną. Filmo kompozitorius – Šiuolaikinio meno muziejaus (Museum of Contemporary Art) Los Andžele steigėjas, JAV Kino akademijos narys William Goldstein, kūręs muziką daugiau nei 50 kino it TV filmų,“ – sakė režisierius, pristatydamas savo naujausią darbą.

„Los Andželas yra tikra kino industrijos Meka. Kino dvasia čia tvyro ore. Sakoma, kad kas antra Los Andželo padavėja svajoja apie vaidmenį filme, o visi juodadarbiai yra muzikantai. Tarkim, ieškojome „OKI“ garso režisieriaus. Mano asistentas padavė skelbimą, kuriame išdėstė mūsų sąlygas: kiek dienų, kokia suma ir pan. Kitą dieną į skelbimą atsiliepė 60 savo garso studijas turinčių profesionalų. Kaip pasirinkti? (juokiasi) Galiausiai sutarėm su puikiu lenkų kilmės garsistu, profesionalu iki kaulo smegenų. Pirmą kartą savo patirtyje garso režisieriui skyriau tiek pagyrimų“, – įspūdžiais dalinosi M. Martinsonas.

Pasak režisieriaus, jis sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su kino profesionalais, kuriuos pažino tarptautinei bendruomenei pristatinėdamas savo pirmąjį filmą „Nereikalingi žmonės“. „Ir Kaori Momoi, ir Williamas Goldsteinas buvo sužavėti pažiūrėję „Nereikalingus žmones“. Abu be jokių dvejonių sutiko dalyvauti kuriant „OKI“. Viliuosi, Los Andžele užmegzta nauja pažintis irgi duos panašių vaisių“, – mįslingai šypsodamasis pasakojo M. Martinsonas.

„Vieną rytą užsukome į nedidelę Los Andželo kavinukę papusryčiauti. Žiūriu, prie gretimo staliuko sėdi serialo „Vaikščiojantys negyvėliai“ („The Walking Dead“) žvaigždė Jon Bernthal. Nusprendžiau susipažinti. Kalbą pradėjau nuo to, kad esu iš Europos, iš šalies, kuri galbūt jam net nežinoma. Nustebau, kai jis atsakė puikiai žinąs, kur yra Baltijos šalys. Pasirodo, Jon dvejus metus studijavo aktoriaus meistriškumą Maskvoje. Mūsų pažinties rezultatas – šiuo metu vykdomos derybos su aktoriaus agentais dėl Jon dalyvavimo viename iš mano sekančių filmų. Tokie dalykai gali atsitikt tik ten, kur jauti kino pasaulio dvasią“, – sakė režisierius.

Filmo „OKI“ premjera numatyta 2014 m. žiemą, o šiuo metu kino teatruose rodomas naujausias režisieriaus darbas „Tyli naktis“.

Tik suaugusiems skirtą filmo anonsas:

Meed Films informacija 

Komentarai