fbpx
Naujienos

Režisierius Q. Tarantino patvirtino apie karjeros pabaigą

Režisierius Quentino Tarantino  Šaltinis - voxatl.com
Režisierius Quentino Tarantino
Šaltinis – voxatl.com

„Bulvarinio skaitalo“ ir „Negarbingi šunsnukiai“ režisierius Quentino Tarantino San Diege vykusioje konferencijoje „Adobe Max“ patvirtino, kad baigs režisieriaus karjerą po dešimtojo savo kūrinio.

Buvo kalbama, kad kitas jo projektas turės sąsajų su Boni ir Klaidu, kurio veiksmas vyks 4-ajame dešimtmetyje Australijoje, tačiau Tarantino konferencijos metu žiūrovams teigė, kad šiuo metu galvoja apie istorinio žanro filmą.

Taip pat visai neseniai filmų programą Lumière kino festivalyje pristatęs režisierius kalbėjo, jog paskutinius ketverius metus tyrinėja 70-ųjų laikotarpį. Tačiau nežino, ar tai bus knyga, dokumentinis filmas, ar podcastai.

„Tikiuosi, kuomet baigsiu karjerą, būsiu laikomas vienų geriausių kada nors gyvenusių režisierių. Ir didžiu menininku, o ne vien režisieriumi“, – kalbėjo Q. Tarantino. Kalbėdamas apie kūrybinį procesą, režisierius teigė, kad kurdamas scenarijų perklauso savo sukauptų įrašų kolekciją.

„Tiek daug filmo siužeto sukasi aplink garsą arba dainą“, – pasakojo režisierius, – „Prieš pradėdamas dirbti, aš rimtai galvoju apie muziką. Aš klausausi dainų ir įsivaizduoju visus besimėgaujančius „Cannes Palais“ salėje.“

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai