fbpx
Naujienos

„Rizikinga erzinti diedukus 2“ žvaigždė Bruce‘as Willisas: „Žmona nepyksta, kai darbe bučiuoju kitas“

Catherine Zeta-Jones ir Bruce'as Willisas
Catherine Zeta-Jones ir Bruce'as Willisas
Catherine Zeta-Jones ir Bruce’as Willisas. ACME Film archyvas

Į Lietuvos ekranus sugrįžo geriausieji specialieji agentai – kriminalinėje veiksmo komedijoje „Rizikinga erzinti diedukus 2“ (angl. „RED 2“) žiūrovai galės stebėti naujausius Frenko Mozės (akt. Bruce‘as Willisas) ir jo kolegų, kurių gretas šiame filme papildė Anthony Hopkinsas ir Catherine Zeta-Jones, nuotykius. Beje, 58-erių B.Willisui teko išties pavydėtinas vaidmuo – dėl jo dėmesio juostoje grumsis net dvi žavingos moterys – dabartinė jo herojaus mylimoji Sara (akt. Mary-Louise Parker) ir gundanti bei fatališka Miranda (akt. C.Zeta-Jones).

Garsus aktorius „Us Weekly“ pasakojo, kad jo dabartinė žmona, 35-erių aktorė ir modelis Emma Heming nepriekaištauja dėl bučinių kitoms moterims ekrane. Išsiskyręs su pirmąją žmona Demi Moore, B.Willisas antrąsyk vedė 2009-ųjų kovą. 2012-aisiais jiedu su E.Heming susilaukė dukters Mabel Ray Willis.

Filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ B.Willisui bučiuotis teko tiek su M.-L.Parker, tiek su C.Zeta-Jones. Aktorius neslėpė buvęs patenkintas tokiu siužetu. „Šiame filme bučiavau dvi moteris, kas retai pasitaiko kituose mano darbuose. Manau, man labai pasisekė. Manęs prašoma daryti įvairius dalykus – kai kada rodyti triukus su ginklais, kai kada juokauti, o kartais – būti su moterimis, kurių nesu vedęs“, – kalbėjo jis.

Per filmo pristatymą B.Willisas juokaudamas klausė žurnalistų, kaip šie jaustųsi, jei atėjus į spaudos konferenciją vyrams reikėtų bučiuoti koleges moteris, kurias būtų galima rinktis pačiam. „Turbūt būtų keista, tačiau tikrai praskaidrintų dieną, ar ne?“ – šmaikštavo jis.

Paklaustas apie žmonos E.Heming reakciją B.Willisas tikino, kad kartkartėmis bučiniai – nieko baisaus. „Niekas nepyksta, kai kartais darbe turi kažką pabučiuoti. Juolab taip parašyta scenarijuje. Taip ir parašyta: „Dabar Bruce‘as bučiuoja Mary-Louise Parker, dabar Bruce‘as bučiuoja Catherine Zeta-Jones.“ Jie norėjo, kad pabučiuočiau Johną Malkovichių, bet čia man teko nubrėžti aiškią ribą“, – pasakojo puikiu humoro jausmu pasižymintis aktorius.

Naujausiame veiksmo filme „Rizikinga erzinti diedukus 2“ į pensiją išėję geriausi CŽV agentai sugrįžta į grėsmingą žaidimą – susivieniję į elitinę komandą jie mėgina atrasti dingusią nedidelę, bet labai pavojingą atominę bombą. Lietuviškoji filmo „Rizikinga erzinti diedukus 2“ premjera įvyks šį penktadienį, liepos 26 dieną.

ACME Film informacija

Komentarai