fbpx
Naujienos

Robertas Downey jaunesnysis rudenį kino teatrus pasieksiančioje dramoje „Teisėjas“ pasipuošė advokato kostiumu

Kadaras iš filmo „Teisėjas“ „ACME Film“ archyvas
Kadaras iš filmo „Teisėjas“
„ACME Film“ archyvas

Aktoriaus Roberto Downey jaunesniojo gerbėjai žino, kaip puikiai jis atrodo vilkėdamas elegantišką kostiumą. Šįsyk naujajame filme „Teisėjas“ (angl. „Judge“) jis nusimetė „Geležinio žmogaus“ šarvus ir milijardieriaus bei išradingo inžnieriaus įvaizdį iškeitė į advokato. Nepriekaištingai teismo salėje atrodantis vyras iš pirmo žvilgsnio panašus į savimi pasitikintį, tikrą savo profesijos ryklį, tačiau jo laukia nemenkas išbandymas – nuo bausmės apsaugoti nužudymu kaltinamą tėvą.

Vos prieš keletą dienų pristatytame pirmajame filmo „Teisėjas“ anonse matyti, kad R.Downey jaunesniojo herojus Hankas Palmeris darbuojasi dideliame mieste spręsdamas vieną svarbių bylų. Jis – akiplėšiškas ir puikus savo darbo žinovas, žinoma, dėl to turintis priešų. Tačiau iš pradžių komedija galintis pasirodyti filmas netrukus virsta šeimos drama, mat mirus Hanko motinai, jis grįžta į gimtąjį miestą, kad pagerbtų jos atminimą ir sudalyvautų laidotuvėse. Deja, advokatui nepavyksta greitai apleisti senųjų namų, mat paaiškėja, kad jo tėvas, su kuriuo herojaus santykiai itin šalti, kaltinamas nužudęs žmogų.

Filmo aktorių gretose – daugybė „Oskarų“ nugalėtojų ir nominantų, o juostos siužetas gana netradicinis, jame persipina kriminaliniai motyvai, dramos ir komedijos elementai. Be R.Downey jaunesniojo žiūrovai filme „Teisėjas“ taip pat išvys puikiai pažįstamus aktorius Billy Bobą Thorntoną, Vincentą D’Onofrio ir Verą Farmigą bei serialo „Liežuvautoja“ žvaigždę Leighton Meester. Advokato Hanko Palmerio tėvo vaidmuo teko 83-ejų „Oskaro“ premijos laureatui, garbiam Holivudo senbuviui Robertui Duvalliui.

Vos internete pasirodęs „Teisėjo“ anonsas sulaukė daugybės teigiamų internautų komentarų. „Atrodo, tai bus filmas-nugalėtojas“, – rašė vienas. Kiti taip pat nešykštėjo susižavėjimo žodžių: „O, juosta atrodo nuostabiai!“, „Koks aktorių kolektyvas, tiesiog privalu pamatyti šį filmą“, „Labai įdomi istorija ir įspūdingas aktorių pasirinkimas, dievinu R.Downey jaunesnįjį!“, o tretieji tikino esantys įsitikinę, kad drama pasivaržys dėl 2014-ųjų metų „Oskarų“.

Intriguojanti komiškų detalių prisotinta drama „Teisėjas“ Lietuvą pasieks šį rudenį.

Pirmasis filmo „Teisėjas“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"