fbpx
Naujienos

Robinzonui Kruzui filme „Gustavo nuotykiai“ dienas skaidrina pirmąsyk kine nusifilmavusios grakščiosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos

2014, šokėjos, gystavo enciklopedija
2014, šokėjos, gystavo enciklopedija
Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos palaikymo šokėjos
„Tauras Films“ nuotrauka

Jau po savaitės šalies kino teatruose pasirodysiantis pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai“ nepašykštės staigmenų – žinomi aktoriai stebins netikėtomis metamorfozėmis, kvapą gniauš kompiuterinės grafikos meistrų sukurtos įspūdingos erdvės. Specialiojo korespondento Gustavo kelionės metu laukia ir daugybė įdomių susitikimų. Vienas jų – su Robinzonu Kruzu, kuris, pasirodo, dienas „negyvenamoje“ saloje leidžia su itin žavia kompanija.

Įkūnyti Robinzono Kruzo savaitės dienas-merginas buvo pakviestos Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos palaikymo šokėjos. Grupės „Cheer up dancer“ vadovė Diana Gandrimė teigė, kad merginos dažnai sulaukia pasiūlymų filmuotis įvairiuose televizijos projektuose, laidose, tačiau filmuotis kine joms pasiūlyta buvo pirmą kartą. „Mūsų grupei tai buvo nauja ir įdomi patirtis. Įdomu iš arti pažvelgti į pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo užkulisius. Buvo šiek tiek keista filmuotis, kai už nugaros tik mėlynas ekranas, tačiau vėliau apsipratome ir įsitraukėme į kūrybinį procesą. Todėl dabar ypač nekantraujame pamatyti galutinį rezultatą“, – kalbėjo ji.

Per krepšinio varžybas aistruolius įspūdingais šokio judesiais, šuoliais ir lankstumu stebinančios merginos į „Gustavo nuotykių“ filmavimus keliavo iš Kauno. Pasak D.Gandimės, filmo kūrėjams patiko šokėjų skleidžiama teigiama energija, puikiai atitinkanti juostos nuotaiką. „Manau režisierius galėjo patraukti mūsų charizmatiškos asmenybės, puikus fizinis pasirengimas ir plačios šypsenos, kurias dovanojame kiekvienos minutės pertraukėlės metu“, – svarstė ji.

Filme „Gustavo nuotykiai“ visą šeimą įtrauks nepamirštama kelionė, besidriekianti nuo įvairių Žemės kampelių iki pat vandenyno gelmių ir net kosmoso! Pagrindiniais filmo herojais taps specialusis korespondentas Gustavas ir profesorius Velykis Kalėdauskas-Kučys, kuriuos įkūnijo puikiai televizijos žiūrovams pažįstamas Audrius Rakauskas. Aktorių kolektyvą papildė Andrius Žebrauskas, Arūnas Sakalauskas, Remigijus Sabulis, Karina Krysko-Skambinė, Marijus Mikutavičius, Aldona Vilutytė ir Jurgita Drabatienė.

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija“, virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais“, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Filmo „Gustavo nuotykiai“ anonsas:


 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"