fbpx
Lietuvių kino filmai, Reportažai

Romantinė komedija „Kaip pavogti žmoną“. Kas svarbiau – meilė ar pinigai?

„Kaip pavogti žmoną“ spaudos konferencija Kristinos Kaziliūnienės nuotrauka
„Kaip pavogti žmoną“ spaudos konferencija
Kristinos Kaziliūnienės nuotrauka

Vakar „Forum Cinemas Vingis“ išankstinėje peržiūroje ir spaudos konferencijoje buvo pristatytas naujasis Donato Ulvydo ir Žilvino Naujoko filmas „Kaip pavogti žmoną“. Filmo pažiūrėti atėjo ir patys aktoriai: Rimantė Valiukaitė, Ramūnas Cicėnas, Inga Jankauskaitė tik Giedrius Savickas, ko gero, laukė vakarinės premjeros.

Konfliktai, pavydas ir komiškos situacijos tarp veikėjų filme vyrauja nuolatos. Kyla klausimas, kodėl Jums galėtų patikti šis filmas? Atsakymas – jeigu esate susituokę ar turite antrąją pusę, ko gero, atpažinsite save komiškose scenose, kurios yra dar paaštrintos ir suvaidintos puikaus aktorių kvarteto. Kartais reikia pažvelgti į save su ironija ir iš to pasijuokti. „Ištekėjus – tai nereiškia, kad jau mirus!“ – iš nevilties ir pavydo šaukė pasimetusi tarp savo jausmų Ramučio (R. Cicėnas) esama ir buvusi Valdo (G. Savickis) žmona Laima, kurią suvaidino Rimantė Valiukaitė. Matydami save ekrane, negalime likti abejingi ir galbūt todėl šis filmas gali tapti artimesnis.

„Tadas Blinda. Pradžia“ operatorius Ramūnas Greičius atliko kruopštų darbą ir šioje juostoje. Jis neleis žiūrovui nuobodžiauti viso filmo metu, kuris pastatytas tik vienoje patalpoje – specialiai filmui įrengtame bute. „Tam, kad viskas atrodytų natūraliai, specialiai palikome pirštų antspaudus ant sienų“, – kalbėjo režisierius D. Ulvydas. Filmo garso takelio idėją pasiūlė pati Inga Jankauskaitė – vieno instrumento muzikinė kompoziciją. Šią idėją įgyvendino muzikantas Aurelijus Globys ir sukūrė šiltą ir jaukų muzikinį takelį.

kaip pavogti zmona
„Kaip pavogti žmoną“ spaudos konferencija
Kristinos Kaziliūnienės nuotrauka

„Įvertinkite ir sniegą!“, – pabrėžė R. Cicėnas, – „Juk tai buvo karšta vasaros diena – nusibraukėme prakaitą ir toliau vaidinome. Sniegui naudojome sniego mašiną ir miesto dekoraciją už lango“, –paaiškino aktorius.

Patys aktoriai bijojo drąsiai pasakyti, kaip patiems patiko filmas, – geras ar blogas. „Mes patys filmą vertiname neobjektyviai. Tik laikas parodys, kas čia padaryta, kaip padaryta, ir dėl ko. Jau aišku, kad nuo šios dienos filmas gyvena savo gyvenimą ir nuo mūsų jau niekas nebepriklauso“, –  teigė I. Jankauskaitė.

Nors filme „Kaip pavogti žmoną“ ir vyravo aistros, ir emocijos tryško per kraštus, tačiau, priešingai nei „Valentinas. Vienas“, nebuvo intymių scenų ar bučinių. „Nenorėjome ir nesibučiavome. Didžiausia šio filmo vertybė yra ta, kad po jo žiūrovas išeis geros nuotaikos“, – drąsiai išsakė savo nuomonę R.Valiukaitė.

Kas nutiktų, jei prieš pat Naujuosius metus netikėtai viename nedideliame bute uždarytume moterį ir du jos vyrus – esamą ir buvusį? O ką, jei pastarasis dar būtų kaltinamas pavogęs ir paslėpęs beprotišką sumą pinigų (ką jis pats, beje, kategoriškai neigia)? Ar iš tiesų sena meilė nerūdija, ypač palaistyta trimis šimtais milijonų litų? Naujoje nuotaikingoje naujametinėje filmų „Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Valentinas vienas“ kūrėjų komedijoje „Kaip pavogti žmoną“ Rimantė Valiukaitė, Ramūnas Cicėnas, Giedrius Savickas ir Inga Jankauskaitė bandys išsiaiškinti, ar meilė tikrai yra stipresnė už pinigus.

Filmo „Kaip pavogti žmoną“ anonsas:

Komentarai
Optimistiška ir ambicinga. Patinka kinas? Turime kažką bendro. Kiekvienas išgyvenimas kine formuoja naują mane. Tobulėju. KINFO erdvėje išlaisvinu savo idėjas ir gyvenu dar arčiau kino.