fbpx
Naujienos

Romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ aktore tapusi Agnė Jagelavičiūtė: „Gyvenime laisvai galėčiau įsimylėti Vidą Petkevičių“

Kadras iš filmo „Valentinas už 2rų“ „LiTl Baz Pictures“ archyvas
Kadras iš filmo „Valentinas už 2rų“
„LiTl Baz Pictures“ archyvas

Tvirtu būdu garsėjanti stilistė Agnė Jagelavičiūtė – ne iš tų, kurie kreipia dėmesį į pašalinių kalbas, galbūt būtent dėl to ji nepasidrovėjo naujojoje romantinėje komedijoje „Valentinas už 2rų“ suvaidinti moterį iš „amoralios“ poros. Agnės mylimuoju ekrane tapo puikiai pažįstamas teatro ir kino aktorius Vidas Petkevičius.

Net realybėje šiuos du „Valentinas už 2rų“ aktorius skiria 30-ies metų skirtumas, kas galėjo jų herojus sujungti kine ir kodėl gi jų pora tokia nedorovinga? Šie atsakymai, ko gero, liks intriga iki pat komedijos premjeros vasario 7 dieną, tačiau Agnė ir Vidas pasidalino pasvarstymais apie jų vaidmenis ir darbą prie naujojo filmo.

A.Jagelavičiūtė, kuri tapo ne tik kine debiutuojančia aktore, bet ir filmo kostiumų dizainere, neslėpė, kad darbo tempas buvo  milžiniškas. „Buvo labai sunku surinkti drabužius 8-iems žmonėms, visą naktį juos filmuoti, 8-tą ryto „įjungti aktorinį“ ir įšokti į traukinį. Daugiau šių veiklų tikrai nederinčiau vienu metu“, – prisiminimais dalijosi ji. Aktore tapusi stilistė teigė nemananti, kad jųdviejų su V.Petkevičiumi įkūnijama pora išties amorali. „Ji – gyvenimiška, o gyvenime viskas nėra taip paprasta“, – svarstė ji.

Beje, A.Jagelavičiūtė žiūrovų vaizduotę paaudrins juostoje pasirodydama vienais apatiniais. „Nusirengti nebuvo jokių problemų, na, tiesiog nebuvo gėda ir viskas. Gėda tik dėl „lašiakų“, bet juk gyvenime nusirenginėja ne tik modėliai“, – šypsojosi ji.

Didžiausių komplimentų Agnė negailėjo ekrano partneriui. „Man buvo labai didelė garbė filmuotis su tokiu profesionaliu, žymiu ir patyrusiu žmogumi. Nežinau, ar gyvenime pamilčiau profesorių, bet Vidą Petkevičių gyvenime laisvai galėčiau įsimylėti“, – linksmai kalbėjo naujai iškepta aktorė.

Pats V.Petkevičius vertindamas partnerę pažymėjo skirtumą tarp kino ir teatro. „Teatre būtų sunku vaidinti ne su aktoriumi, daryti tai kasdien ir gyvai, tačiau kine visa tai yra įmanoma. Sakyčiau, net būtina. Kinui reikia naujų veidų, charizmatiškų žmonių, kurie gali atnešti naujovių iš kitos srities, iš savo gyvenimo. Kamera gali užfiksuoti neprofesionalių aktorių žybtelėjimus, o tai kas užfiksuota tampa neišdildoma, tarsi įamžintas vėjo gūsis. Tikiu, kad tokie eksperimentai, kai ne aktorius atlieka vaidmenį, kine yra labai sveikintini“, – samprotavo jis.

Pramogai skirto kino nenuvertina

Ilgus metus Lietuvos ekranuose ir scenoje praleidęs aktorius teigė, kad kiną reikia vertinti kaip poilsį, kaip pramogą. „Sukurti gerą pramogą kartais sunkiau nei ką rimto, juk pradėti reikia nuo nulio – ir temą užkabinti, ir žiūrovą prisijaukinti. Tiems kas sako, kad tai yra „neprestižiška“, neslėpsiu, nugirstu tokių nuomonių, pasakysiu – tai yra nesamonė“, – kategoriškas buvo V.Petkevičius. Jis teigė filmo „Valentinas už 2rų“ premjeros laukiantis kaip šventės. „Premjera – tai buvimas su komanda, su likimo draugais, su žiūrovu – tai fantastika. Kino procesas yra toks retas, kad reikia branginti tai, ką turime. Aš branginu tai ir vertinu.  Savo rato žmonėms ir tiems, kurie domisi manimi kaip aktoriumi, jei tokių yra, galiu pasakyti – mes vieni kitiems perduodame pasitikėjimo vėlevėlę. Filme esu aš. Turit būti ir jūs. Linkiu gero seanso“, – kvietė į kiną aktorius.

Jautrų pasakojimą su pikantiškomis detalėmis filme „Valentinas už 2rų“ Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvysti galės jau nuo vasario 7 dienos.

Filmo „Valentinas už 2rų“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai