fbpx
Naujienos

Romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ režisierius: „Mūsų filmas – ne tik romantikams, netgi priešingai!“

Kadras iš  „Valentinas už 2rų“ filmavimo aikštelės „LiTl Baz Pictures“ archyvas
Kadras iš „Valentinas už 2rų“ filmavimo aikštelės
Justinos Ragauskaitės – Grybauskienės nuotrauka

Jau šį penktadienį Lietuvos kino teatrus pasieks beveik 200 000 žiūrovų sutraukusios juostos „Valentinas vienas“ antroji dalis „Valentinas už 2rų“. Spalvinga žinomų aktorių ir pažįstamų pramogų pasaulio veidų puokštė ir skoningas humoras bei kasdieniškos situacijos neabejotinai privers žiūrovus nusišypsoti ir ekrane matomas istorijas pritaikyti sau.

Nekantraudami žiūrovų reakcijos laukia ir „Valentinas už 2rų“ kūrėjai, ir aktoriai, o drauge su jais – juostos režisieriumi tapęs Evaldas Kubilius. „Jaučiu jaudulį kaip ir kiekvieno projekto finišo tiesiojoje. Jaučiu atsakomybę prieš būsimą žiūrovą, kūrybinę grupę, prieš prodiuserius, kurie manimi patikėjo. Adrenalino lygis pakilęs, bet viskas normos ribose. Dar jaučiu palengvėjimą, nes, panašu, kad visgi filmą spėsime pabaigti iki premjeros“, – prisimindamas glaudžius darbų terminus pusiau juokais kalbėjo jis.

Anot E.Kubiliaus, paradoksalu, bet filmas „Valentinas už 2rų“ labiausiai skirtas tiems, kuriuos Valentino diena erzina iš esmės. „Mūsų filmas – ne tik romantikams, netgi priešingai, mūsų filmo herojai visai nesiruošė kažkaip ypatingai pažymėti šią dieną. Jie bando Meilės dieną neigti, nes paskutinis dalykas, kurio jie nori – parodyti tikruosius jausmus savo antrosioms pusėms. Valentino diena juos pagauna netikėtai ir įtraukia į savitą taisyklių lauką, kurio pirmasis punktas skelbia: „nemeluok sau pačiam“. Personažai tarsi prieš savo valia priverčiami išsivalyti ir susitvarkyti savo „jausmų spintas“, suvokti, kas tikra, o kas – tik iliuzija. Manau, būtent tam Valentino diena ir yra skirta“, – mintimis dalijosi vieno sėkmingiausių lietuviškų filmų, „Valentinas Vienas“, tęsinio kūrėjas.

Kadras iš  „Valentinas už 2rų“ filmavimo aikštelės Justinos Ragauskaitės - Grybauskienės nuotrauka
Kadras iš „Valentinas už 2rų“ filmavimo aikštelės
Justinos Ragauskaitės – Grybauskienės nuotrauka

E.Kubilius neslėpė, kad didžiausias „Valentinas už 2rų“ komandos iššūkis buvo priimti sprendimą, kaip elgtis po aktoriaus Vytauto Šapranausko, atlikusio pagrindinį vaidmenį pirmajame filme, netekties. „Žiūrovai įvertins, ar sprendimas tęsti šį projektą buvo teisingas. Manau, tai priklausys ir nuo to, kaip jautriai ir atsargiai sugebėjome išspręsti susiklosčiusią situaciją. Viliuosi, kad mums pavyko ir noriu tikėti, kad ir šiemet, ir ateityje, Valentino dienos proga žiūrovai galės nueiti į kino teatrus ir pamatyti dar vieną lietuvišką filmą apie meilę“, – šiltai sakė jis.

Filme „Valentinas už 2rų“ bus nevulgarios erotikos, tačiau pagrindinis dėmesys sutelktas į žmonių tarpusavio santykius bei nuoširdumą. Istorija vėl pasisuks apie netikėtus ir lauktus Valentino nakties stebuklus, šilumos troškimą ir meilės atradimo džiaugsmą. Jautrų pasakojimą su pikantiškomis detalėmis Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvysti galės jau nuo vasario 7 dienos.

Beveik 100 000 peržiūrų jau sulaukęs „Valentinas už 2rų“ anonsas:

 

„ACME Films“ informacija

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"