fbpx
Naujienos

„Romuvos“ lauko kinas vėl kviečia į magiškus vasaros vakarus po žvaigždėtu dangumi

Romuva lauko kinas – Fotografas Gražvydas Jovaiša

Neatsiejama filmų mylėtojų vasaros tradicija tapęs „Romuvos“ lauko kinas sugrįžta naujam sezonui. Nuo birželio pradžios iki rugpjūčio pabaigos Nacionalinio Kauno dramos teatro Mažųjų scenų kiemelyje (Kęstučio g. 62) kiekvieną antradienį – šeštadienį jūsų lauks nepakartojami kino seansai.

Šiemet „Romuva“ pasirūpino dar geresne žiūrovų patirtimi – naujasis projektorius leidžia rodyti filmus gerokai ryškiau ir kokybiškiau. Tai reiškia, kad kiekviena filmo detalė bus matoma dar aiškiau.

Lauko kino erdvėje „Romuva“ bendradarbiauja su partneriais „Teatro kiemu“, kurie lankytojus pasitinka su gėrimais, maistu ir muzikine vasaros programa. Be filmų seansų, kiemelyje vyks įvairiausi koncertai, tad kiekvienas vakaras taps dar turiningesnis ir malonesnis.

Romuva lauko kinas – Fotografas Gražvydas Jovaiša

Šiemet „Romuvos“ ir „Teatro kiemo“ komandos dar labiau stengėsi sukurti ypatingą atmosferą, kurią pamėgo tiek kauniečiai, tiek miesto svečiai. Vakariniai seansai vėl kviečia į jaukias filmų peržiūras po atviru dangumi šiltų švieselių apsuptyje, kur galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kokybišku kinu.

Kiekvienas seansas – tai daugiau nei tik filmas. Tai galimybė susitikti su draugais, pabūti kartu su šeima ir mėgautis vasaros vakaro magija.

„Romuvos“ lauko kino seansų ieškokite: https://bit.ly/43HD50x

 

Komentarai