fbpx
Naujienos

Rose Namajunas istorija: papildomi seansai kino teatruose ir vienintelė galimybė pamatyti

Rose Namajunas Kino Pavasaris Distribution

„Pasirodo, tai visai ne filmas apie kovos menus“; „Bijojau smurto ekrane, o išvydau pamoką apie nuolatinę kovą su savimi“; „Puikus pavyzdys, kaip galima destigmatizuoti nemoteriškas profesijas, ir įkvėpimas jaunajai kartai“ – tokie ir panašūs atsiliepimai apie dokumentinį filmą „Rose Namajunas: aš esu čempionė“ mirga socialiniuose tinkluose. Visos Lietuvos kino teatruose rodomo JAV lietuvio Mariaus A. Markeviciaus kūrinio komanda turi svarbią žinutę – didysis ekranas yra kol kas paskutinė šio filmo stotelė.

„Džiaugiuosi, kad kino teatrų atstovai, iš pradžių atsargiai žiūrėję į dokumentinį filmą apie kovos menų žvaigždę, po pirmųjų žiūrovų įspūdžių suskubo planuoti daugiau „Rose Namajunas: aš esu čempionė“ seansų, keisti numatytas seansams sales į didesnes“,  – sako „Kino Pavasaris Distribution“ vadovas Algirdas Ramaška.

Rose Namajunas Kino Pavasaris Distribution

Akivaizdu – pasakojimas nepalieka abejingų ir kiekvieną paliečia vis kitaip. Visgi tiek atletams, tiek su sporto pasauliu nieko bendra neturintiems jis kalba apie tuos pačius dalykus – valią, ryžtą pasitikėjimą savimi, meilę ir viso to suteikiamas beribes galimybes.

Anot kino industrijos profesionalo, didelė garbė ir malonumas po dešimties metų pertraukos vėl dirbti su talentingu dokumentinio kino kūrėju Mariumi A. Markeviciumi: „Jis, ateidamas iš JAV konteksto, turi ne tik kitokį nei Europoje įprasta požiūrį į dokumentiką, bet ir puikių rinkodaros bei komunikacijos įgūdžių. Lygiai tą patį galiu pasakyti apie Rose Namajunas – jos viešnagė Lietuvoje, interviu su žiniasklaida kiekis, nuoširdus dėmesys ir šypsena, kuria apgaubė kiekvieną žiūrovą, norėjusį pabendrauti ar nusifotografuoti, tikrai prisidėjo prie filmo populiarumo.“

Rose Namajunas Kino Pavasaris Distribution

„Rose Namajunas: aš esu čempionė“ Lietuvoje rodomas išskirtinai tik kino teatruose. Nėra suplanuota šio filmo patalpinti į skaitmenines platformas ar rodyti per televiziją – tiesa, šiuo metu tariamasi dėl specialių peržiūrų šalies mokyklose. Turint omenyje nenutrūkstamą premjerų srautą akivaizdu, kad norintys savo akimis ir širdimi prisiliesti prie Rose Namajunas gyvenimo istorijos, turėtų paskubėti.

Filmo anonsas: 

 

 

Komentarai