fbpx
Naujienos

Rudaplauke maištininkų lydere filme „Insurgentė“ tapusi Naomi Watts negaili pagyrų talentingiems jauniems kolegoms

Kadras iš filmo „Insurgentė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Insurgentė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Insurgentė“
„ACME Film“ archyvas

Kiek daugiau kaip po mėnesio Lietuvos kino teatrus pasieks fantastiniame ateities pasaulyje besirutuliojančios istorijos „Divergentė“ tęsinys, pavadintas „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“). Naujojoje juostoje aktorių komandą papildė dar daugiau naujų talentų bei žinomų veidų, vienas pastarųjų – Naomi Watts.

Dešimtmečius trunkančia sėkminga karjera Holivude pasigirti galinti 46-erių aktorė – viena tų, kurie turi teisę būti išrankūs ir dalyvauti tik tuose projektuose, kurie domina labiausiai. Akivaizdu, kad N.Watts susidomėjimas „Divergentės“ frančize išties ypatingas, mat ji pasirašė sutartį ne tik filmuotis „Insurgentėje“, bet ir dar dviejuose numatytuose frančizės filmuose.

Kuo patyrusią industrijos žvaigždę, kuri pastaruoju metu mieliau rinkosi mažo biudžeto filmus, taip patraukė rašytojos Veronicos Roth sukurtas pasaulis? Aktorė „MTV News“ pasakojo, kad lemtingu faktoriumi tapo surinkta komanda. „Šie žmonės diciplinuoti, atsidavę bei tiesiog beprotiškai talentingi. Jauni aktoriai ir jų vaidyba „Divergentėje“ paliko man neišdildomą įspūdį. Filmas buvo tikrai geras. Kai pasitaikė galimybė tapti šio projekto dalimi, nedvejodama sutikau, jau kurį laiką norėjau padaryti ką nors panašaus“, – sakė ji.

Filme „Insurgentė“ N.Watts įkūnijo pirmąsyk žiūrovams pristatomą heroję Evelin, maištingąją Atstumtųjų lyderę. Įdomi detalė ta, kad aktorė filme pasirodo pakeitusi jos įprastą plaukų spalvą ir tapusi rudaplauke.

Kurį laiką buvo tik užsimenama, esą N.Watts herojė susijusi su Ketvirtojo (akt. Theo Jamesas) gyvenimu, tačiau neseniai atskleista, jog Evelin – jo motina. Nors vaikinas manė, kad ši mirė jį gimdydama, paaiškėja, kad Evelin visuomet buvo jo gyvenime, šešėlyje laukdama, kol jie galės smogti bendruomenių sistemai į pačią jos širdį. Šią gins pirmajame filme jau matyta pagrindinės herojės Tris priešė Džanina, kurią suvaidino kita žinoma aktorė Kate Winslet. Kol kas nenurodoma, kokie santykiai laukia N.Watts personažo ir pagrindinės herojės, Ketvirtąjį pamilusios Beatrisės Prior (akt. Shailene Woodley).

Antroji „Divergentės“ dalis „Insurgentė“, kurią režisavo vokiečių kino kūrėjas Robertas Schwentke, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kovo 20 dieną.

Trumpasis filmo „Insurgentė“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"