fbpx
Naujienos

Ryškūs filmo „Valentinas Vienas“ herojai – unikaliuose ir nuotaikinguose plakatuose

Filmo „Valentinas Vienas“ plakatas
Filmo „Valentinas Vienas“ plakatas

Dar neregėto iššūkio – per rekordinį laiką ir be valstybės finansavimo – sukurti lietuvišką filmą ėmęsi juostos „Valentinas Vienas“ kūrėjai pristato dar vieną naujieną. Pagrindiniai filmo herojai papuošė net šešis spalvingus filmo plakatus, kurių kiekvienas intriguoja ir perteikia savitą būsimos romantinės komedijos nuotaiką. Garsiausius Lietuvos aktorius ir netikėčiausius jų nuotykius lovoje ir už jos ribų žiūrovai išvys  jau vasario 8 dieną.

Prieš pat Valentino dieną visiems mylintiems, vienišiems ir ieškantiems meilės savąsias istorijas papasakos net keturios poros, o pagrindiniu veikėju tapęs Valentinas (akt. Vytautas Šapranauskas) mėgins surasti tą vienintelę jam skirtąją.

„Naujieji filmo „Valentinas Vienas“ plakatai autentiškai pristato kiekvieną porą, jie puikiai perteikia personažų charakterį, stengėmės juos kurti atsižvelgdami į siužeto linijas, remdamiesi epizodo nuotaika. Šie plakatai išties atspindi tai, ką žiūrovai išvys filme“, – pasakojo filmo prodiuseris Žilvinas Naujokas bei prodiuseris ir vienas juostos režisierių Donatas Ulvydas.

Plakatuose žiūrovai išvys filmo vienišių Valentiną – Vytautą Šapranauską, „Ne porą“ – Mindaugą Stasiulį ir Aistį Mickevičių, „Nuobodžią porą“ – Gabiją Ryškuvienę ir Giedrių Savicką, „Geriausius draugus“ – Mantą Jankavičių ir Agnę Grudytę, „Ex Porą“ – Darių Gumauską ir Vaidą Butytę bei „Nakties nuotykį“ – Leonardą Pobedonoscevą ir Justę Zinkevičiūtę.

Kino kūrėjų sumanymą įamžinti filmo aktorius įgyvendino žinomas fotografas Algis Kriščiūnas. Jo teigimu, fotosesijos metu netrūko juoko ir šmaikščių akimirkų. „Sunkiausia buvo sutramdyti kūrybinę komandą, mat visi veržėsi pademonstruoti kokiomis pozomis geriausia fotografuoti meilės scenas. Taip pat daug pastangų kainavo nufotografuoti herojus nesijuokiančius, o baigus pasakyti aktoriams, kad jau užteks, jau baigėme, paleiskite vienas kitą“, – prisiminė fotomenininkas. Jis taip pat šmaikštavo, kad po tokių fotosesijų nelengva buvo naktimis nesapnuoti erotinių sapnų.

Padykęs, seksualus ir kraują kaitinantis „Valentinas Vienas“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau vasario 8 dieną.

Komentarai