fbpx
Naujienos

Samdomą žudikę filme „Mačetė žudo“ suvaidinusi Lady Gaga pavergė režisierių Robertą Rodriguezą

Kadras iš filmo „Mačetė žudo“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Mačetė žudo“
„ACME Film“ archyvas

Lietuvoje koncertavusi viena kontraversiškiausių pasaulio atlikėjų Lady Gaga į mūsų šalį lapkričio 1-ąją sugrįžta ne dainuoti, o pasirodyti kino teatrų ekranuose naujajame Roberto Rodriguezo filme „Mačetė žudo“ (angl. „Machete Kills“). Dainininkei filme teko Chameleono – fatališkos ir gundančios samdomos žudikės vaidmuo.

Nors debiutinis 27-erių Lady Gagos vaidmuo kine nedidelis, jis neliko nepastebėtas kritikų, o pats režisierius R.Rodriguezas bendraudamas su žurnalistais tikino buvęs sužavėtas atlikėjos ir menininkės talento. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad dainininkė, kurios tikrasis vardas Stefani Joanne Angelina Germanotta, yra mokiusis vaidybos Niujorko universiteto muzikiniame teatre.

Kaip Thedailybeast.com sakė R.Rodriguezas, jis dėmesį į Lady Gagą atkreipė tuomet, kai po pirmojo filmo „Mačetė“ pasirodymo ji oficialiai pasakė, kad būtų norėjusi, jog jos daina „Americano“ skambėtų šiame filme. „Kai paskambinau ir pasiūliau jai pasirodyti filmo tęsinyje, ji tepasakė, kad tai buvo jos svajonė – dirbti su manimi arba Quentinu Tarantino. Ji papasakojo mokiusis vaidybos ir pažadėjau, kad sukursiu jai tikrą rolę, ji nebus Lady Gaga, o vaidins tikrą heroję. Tai turėjo būti įsimenantis, bet nedidelis vaidmuo, kad ji suspėtų nusifilmuoti turo metu“, – pasakojo kino kūrėjas. Kaip mat po skambučio dainininkė apsilankė R.Rodriguezo biure ir pamėgino suvaidinti porą scenų su kitu aktoriumi. „Būtent tada supratau, kad ji – tikras radinys“, – susižavėjimo neslėpė režisierius.

Beje, filmo „Mačetė žudo“ garso takelyje žiūrovai išgirs ir naująją Lady Gagos dainą „Aura“ iš naujojo jos albumo „Artpop“, kuris prekyboje pasirodys lapkritį.

Specialus filmo „Mačetė žudo“ anonsas su Lady Gagos daina „Aura“:

Žinoma, itin seksualiame žudikės-Chameleono amplua pasirodanti Lady Gaga – ne vienintelė efektinga moteris veiksmo ir aštrių emocijų kupinoje kriminalinėje komedijoje „Mačetė žudo“. Pribloškiančių filmo moterų gretose – neprilygstama gražuolė blondinė Amber Heard, veiksmo filmų žvaigždė Michelle Rodriguez bei seksualiosios Jessica Alba, Alexa Vega ir Sofia Vergara. Vyrai taip pat neatsilieka savo populiarumu. Galingojo Mačetės vaidmenį vėl atliko Danny Trejo, į skirtingas barikadų puses stojo Charlie Sheenas, Melas Gibsonas, Antonio Banderas bei kiti.

Šįsyk miriop paliktas Mačetė sugrįžta sudėtingiausiai ir pavojingiausiai savo misijai. Sprogimai, bauginantys ginklai, žadą atimančios moterys bei šmaikščios situacijos seksualiame, gundančiame ir puikaus humoro kupiname filme „Mačetė žudo“ Lietuvos kino teatruose jau nuo lapkričio 1 dienos.

Filmo „Mačetė žudo“ anonsas:

„CLINIC 212“ informacija

Komentarai